Pohybové jednohubky

Rády byste cvičily, ale jste od rána do večera v jednom kole? Práce, děti, manžel, nákupy, domácnost, koníček, oblíbený seriál… Zkrátka se vám zdá, že cvičení už se do vašeho každodenního rozvrhu nevejde? Stále si říkáte: „Příští týden už určitě začnu!“…jenže nakonec onemocní dítě, musíte nutně ke kadeřnici, nebo jednou za rok vyjde kino s kamarádkou? A tak plyne týden za týdnem a vy své rozhodnutí stále odkládáte?

Tak přesně pro vás něco mám! Představte si, že se každý den hýbete a pečujete tak o sebe! Cítíte se báječně, protože jste rozhýbaly své ztuhlé tělo a nebolí vás ani záda ani hlava ani klouby.

Ale co je prostě pecka:

  • nepotřebujete vůbec žádný extra čas,
  • nemusíte se převlíkat do legín ani rozbalovat karimatku,
  • a peněženku nemusíte vytahovat z kabelky.

Ano, toto je možné…díky pohybovým jednohubkám!

Jsou to velice jednoduché pohyby nebo cviky, které zvládne úplně každý. Některé jsou tak nenápadné, že je zvládnete odcvičit i v práci nebo na zastávce autobusu. Zaberou vám asi tak minutu času a vy se díky nim budete cítit skvěle.

Každý týden v pondělí přidávám jedno nové video na YouTube!

Na facebookové stránce Pilates a jóga s citem vždy najdete odkaz na nové video!

Pokud máte pocit, že ke cvičení potřebujete i trochu teorie… proč, co a jak…najdete ji v mém e-booku Tajemství těla bez bolestí.

 

Alena Palasová
Jsem instruktorka pilates a jogy. Díky mým více než desetiletým zkušenostem se zdravým pohybem učím lidi vnímat své tělo a správně ho používat. S radostí je tak zbavuji nejen bolestí zad či kloubů. Mé klientky odcházejí z lekcí usměvavé a uvolněné, nabité energií a se zdravým sebevědomím. Více si o mě můžete přečíst zde.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.