Týdenní minikurz Pilates - cesta ke zdravému pohybu 

Toužíte zbavit se bolestí zad, hlavy či kloubů? 

Chcete předcházet potížím s páteří, rameny nebo chodidly?

Potřebujete si udělat jasno v tom, co je pro vás vhodný pohyb?

Toužíte zbavit se bolestí zad, hlavy či kloubů? 

Chcete předcházet potížím s páteří, rameny nebo chodidly?

Potřebujete si udělat jasno v tom, co je pro vás vhodný pohyb?

Váháte, jestli si pořídit online kurz?

Nejste si jistá, jestli zvládnete sama doma cvičit?

Chcete zjistit, jestli vám bude vyhovovat můj styl vedení lekcí?

Tak přesně pro vás jsem něco přichystala!

Týdenní minikurz Pilates - cesta ke zdravému pohybu

Týdenní minikurz Pilates - cesta ke zdravému pohybu

Dozvíte se to, na co v běžné lekci cvičení není čas... a hlavně zjistíte, jak použít v běžném životě principy pohybu, které znáte z lekcí cvičení! Jedině změnou svých každodenních pohybů efektivně odstraníte potíže s pohybovým aparátem.

Co pro vás mám?

 • 7 denní online kurz věnovaný pilates
 • praktický kurz, který vám ukáže, jak se hýbat zdravě nejen na podložce
 • 1 lekce cvičení (40 minut) + 6 dalších lekcí nabitých informacemi
 • přístup na 1 měsíc

To vše POUZE ZA SYMBOLICKOU CENU!

Pro získání kurzu stačí zmáčknout toto tlačítko!

Co vám tento kurz přinese?

Užijete si skvělou lekci cvičení na podložce

Dozvíte se spoustu informací o zdravém pohybu

Zjistíte, co to ten pilates je a kde se vzal

Vyzkoušíte si, jak takový online kurz probíhá

Co přesně kurz obsahuje?

 • 1 lekce cvičení pilates (40 minut)
  Věnujte svému tělu 40 minut a já vám slibuji, že se budete cítit skvěle. Tuto lekci si můžete odcvičit během celého měsíce kolikrát jen budete chtít.
 • 6x lekce plná informací
  Ve formě videa nebo textu se dozvíte odpovědi na následující otázky...
 • Proč cvičit zrovna pilates?
 • Proč mě po dlouhém stání bolí záda?
 • Co když u cvičení necítím svaly, které cítí ostatní?
 • Jak mám cvičit lehsedy?
 • Můžu dělat něco proti bolesti zad, i když jen doma uklízím?
 • Jak mám cvičit na boku, když mě při tom bolí kyčel?

Kurz je ryze praktický bez zbytečně odborných termínů a teoretizování.

Co řekly o kurzu první účastnice?

Musím říct, že tento minikurz je velmi příjemný a praktický. Moc jsem ocenila vedené cvičení, hlavně mě pak zaujala technika imaginace, to je fakt geniální! A taky by mě vůbec nenapadlo, že se dá naučit správnému pohybu i při klasických činnostech, jako je mytí oken, vaření a žehlení, člověk se fakt nemusí u toho zhuntovat 🙂 Díky moc Ali za tento minikurz.
Míša Maťhováhttps://bylinkovyraj.net/
Zájem, motivace, profesionalita, záběr na všechny věkové kategorie i různou pokročilost. Tuhle kombinaci a mnohem víc najdete v Aleniných kurzech. A nebude vám chybět ani v tomto sedmidenním, který je skvělou ochutnávkou Alenina přístupu. Zároveň si z něj odnesete spoustu užitečných informací pro péči o vaši tělesnou schránku a cvičení do 10 minut-ta můžete provádět kdykoliv a kdekoliv. Mě nejvíc zaujal den třetí-vřele doporučuju. Tedy nejen den, ale všech sedm. Jsou super, stejně jako jako všechny Aleniny kurzy.
Lenka Vornhagenwww.mamyvpraci.cz
Týdenní minikurz Pilates - cesta ke zdravému pohybu je podle mého názoru velmi zdařilý pomocník pro všechny, kteří se chtějí začít hýbat tak, aby jim to prospívalo. Kurz je nabitý praktickými ukázkami cvičení, které je velmi dobře popsáno a vysvětleno. Také informace, jak zacházet se svým tělem v běžném fungování - doma, v práci,... při obyčejných denních pohybech, a na co si přitom dát pozor, mi připadá skvělá, protože cvičit 20 minut denně a zbytek času tělo nevnímat není cesta ke zdravému pohybu. Kurz se mi velmi líbí a nebála bych se ho doporučit svým klientům jako vhodné doplnění k terapii. Děkuji Aleně za její velmi prospěšnou práci a za její laskavý přístup k tělu a pohybu.
Mgr. Stáňa Nováková (fyzioterapeutka) stananovakova.cz

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena Vůjtová a už od roku 2007 se věnuji vedení lekcí pilates. Vytvářím online kurzy cvičení pro ženy, kterými prošlo už více než 13.000 žen. Jsem autorkou dvou knih a dvou e-booků. 

V tomto kurzu bych vám ráda předala trošku ze svého nadšení pro pilates. Zvu vás do hloubky, abyste si nejen zacvičili, ale opravdu pochopili, co je a co není pro vaše tělo vhodný pohyb. Ukážu vám také, jak principy za cvičení využít i jinde než na podložce. 

Ve svých lekcích se snažím vybalancovat to, aby lekce byla zábavná a plynula a zároveň aby cvičení bylo opravdu zdravé a přínosné pro vaše tělo. Mé lekce jsou kombinací posílení, protažení, uvolnění a rozhýbání celého těla tak, abyste se po lekci cítili lehce unavení, ale plní energie a pozitivně naladění.

Alena Vůjtová

Pro koho je kurz určen?

 • Pro všechny, kdo aktivně přistupují ke svému zdraví a chtějí pečovat o své tělo.
 • Nehraje roli, jestli jste pilates nikdy necvičili, nebo se mu věnujete už několik let.
 • Kurz je vhodný pro ženy i muže jakéhokoliv věku.
 • Kurz bude přínosný, ať už jste trénovaný sportovec, nebo někdo, kdo se právě teď odhodlává s pohybem začít.

Co vás čeká po přihlášení do kurzu?

Po uhrazení kurzu vám v samostatném emailu přijdou přihlašovací údaje do tzv. členské sekce (prostředí kurzu). Tam najdete vše přehledně na jednom místě.

Každý den během následujících 7 dní získáte přístup k jedné nové lekci v podobě videa nebo textu. Přístup do kurzu a všech lekcí vám zůstává na 1 měsíc, takže materiály můžete opakovaně využívat. Nemusíte se stresovat, pokud si lekci nestihnete otevřít přímo v den, kdy se zpřístupní.

Máte otázky? Říkáte si...

Co když bude lekce cvičení moc obtížná?

Lekci jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají klientky na mých skupinových lekcích. To, jak dlouho budete cvik provádět je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami. Kdykoliv si můžete odpočinout a přizpůsobit si lekci svým možnostem.

Můžu cvičit i s bolestmi zad / nepohyblivým kolenem / syndromem karpálního tunelu / výhřezem ploténky atd.?

Ano, určitě můžete. Cvičení se dá přizpůsobit jakýmkoliv omezením. Pokud si nejste jistí, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem. Jsem ale přesvědčená o tom, že cvičení může výrazně zlepšit téměř jakékoliv potíže. Pokud budete potřebovat některé cviky přizpůsobit svým pohybovým omezením, napište mi email a určitě vhodnou variantu vymyslíme.

Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?

Ano, všechny cviky, kromě cviků na posílení břišních svalů můžete cvičit i v těhotenství. Po porodu toto cvičení určitě doporučuji. Pomalu a postupně opět získáte kontrolu nad svým tělem a urychlíte návrat k původním křivkám vašeho těla.

Co když nebudu stíhat sledovat lekce každý den?

To vůbec nevadí! Přístup k tomuto kurzu vám zůstane celý 1 měsíc, takže si lekce můžete projít kdykoliv později po jejich zpřístupnění.

Chcete víc než "jen" cvičit?

Cesta ke zdravému pohybu začíná kliknutím na toto tlačítko:

Tento kurz je ukázkou z rozsáhlejšího kurzu Pilates - cesta ke zdravému pohybu, který vás během dalších 4 týdnů naučí hýbat se nejen na podložce, tak aby vás nic nebolelo a cítili jste se skvěle.

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz