Toužíte po ránu nastartovat tělo a vykročit s chutí do nového dne?

 

Chcete vědět, jak kompenzovat celodenní sezení?

 

Jezdíte na kole? Běháte? Hrajete tenis? A nevíte, jak na strečink?

 

Připadáte si zatuhlé a nepohyblivé? Trápí vás napětí či bolest

Cítíte, že protahování vám dělá dobře, ale neznáte moc cviků

Myslíte si, že strečink bolí a je nepříjemný

Tak přesně pro vás jsem něco přichystala!

 

Co pro vás mám?

 • online kurz se 4 video lekcemi s protahovacími cviky
 • lekce trvají cca 15 minut
 • potřebujete jen podložku, židli a ručník
 • zvládnete to i vy

Co vám cvičení v tomto kurzu přinese?

Příjemně protáhnete svaly celého těla

Zaktivujete střed těla

Uvolníte se a zbavíte se napětí

Zlepšíte pohyblivost celého těla

Zbavíte se bolestí a budete jim předcházet

Zlepšíte držení těla a budete sebevědomější

Rozproudíte energii

Odreagujete se a pozitivně naladíte

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Vedu lekce jak individuální, tak skupinové.

Vytvářím online kurzy cvičení pro ženy. Cvičí se mnou již více než 7 000 žen. Jsem autorkou knih Zacvičte s bolestíPilates cvičení pro zdravá záda a e-booků. 

Cvičením a zdravým pohybem se zabývám už více než deset let. Během této doby jsem nasbírala opravdu bohaté zkušenosti. Zjistila jsem mimo jiné, jak moc je důležité nejen svaly posilovat, ale také protahovat.

Zažít pocit volnosti bez stažení a napětí v těle je k nezaplacení. A právě v tomto kurzu vám k tomu ráda dopomohu.

Co přesně na vás v kurzu čeká?

 • celkem 4 protahovací lekce (3 rozcvičky + 1 bonusová uvolňovací lekce)
  Lekce jsou cca 15 minut dlouhé a jsou různě zaměřené: ranní protažení, protažení pro ty, co hodně sedí, protažení před sportem a uvolnění po dlouhém stání či chůzi. Kurz jsem sestavila tak, že vždy jeden týden každý den cvičíte jednu rozcvičku. Můžete si tak cviky zapamatovat, naučíte se je provádět správně a také můžete pozorovat postupné zlepšování.
 • pdf přehled cviků ke každé lekci
  Díky nim si můžete zacvičit, i když nejste online, a napsat si k jednotlivým cvikům vlastní poznámky.
 • audio nahrávka ke každé lekci
  Zvukový záznam lekce si můžete stáhnout do mobilu nebo počítače a pustit si ho kdykoliv a kdekoliv právě jste.
 • další 4 krátká videa s vysvětlení některých cviků a možnými variantami
  Díky nim budete přesně vědět, jak cviky provádět a jak je můžete přizpůsobit svým možnostem.

Pro koho je kurz určen?

 • nesportovce i sportovce
  Věřím, že protahování a rozhýbávání je skvělý způsob, jak se začít cítit dobře ve svém těle. Můžete s ním začít po dlouhé době nečinnosti, po porodu, s diastázou, s nadváhou a s mnoha zdravotními omezeními a bolestmi. Zároveň je protahování velice důležité pro sportovce. Najdou tady skvělou inspiraci pro svůj trénink.
 • ženy i muže
  Věřím, že cvičení osloví spíše ženy, ale pro muže je samozřejmě také přínosné.
 • každý věk
  Pružné tělo můžete mít, ať je vám 20 nebo 70. Uvádím varianty, které zvládnete, i pokud jste méně pohyblivé.

Jak to v prostředí online kurzu vypadá?

Po uhrazení kurzu vám přijdou emailem přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do prostředí kurzu, a tam vše najdete přehledně na jednom místě. Ihned se můžete pustit do cvičení první lekce. Každý další týden získáte přístup k nové lekci. Upozorním vás na to vždy také emailem.

Přístup do kurzu a všech lekcí vám zůstává na dva roky, takže je můžete opakovaně využívat a nemusíte se stresovat, pokud si lekci během týdne nestihnete odcvičit.

Co od lekcí můžete čekat?

Ve svých lekcích se snažím vybalancovat to, aby lekce byla zábavná a plynula a zároveň aby cvičení bylo opravdu zdravé a přínosné pro vaše tělo. Všechny lekce jsou komplexní a pracují s celým tělem.

Čeká vás laskavý přístup. Nemusíte se bát žádného hecování a nucení do přesně daného počtu opakování. 

Po lekci byste se měli cítit příjemně, pozitivně naladěné a nabité energií.

Máte otázky? Pochybnosti?

 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. Obtížnost si vlastně určujete sami, protože to, jaký zvolíte rozsah pohybu, je na vás.
 • Můžu cvičit i s bolestmi zad / nepohyblivým kolenem / syndromem karpálního tunelu / výhřezem ploténky atd.?
  Ano, určitě můžete. Cvičení se dá přizpůsobit jakýmkoliv omezením. Pokud si nejste jistí, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem. Vhodnou variantu pro vás najdete třeba v doplňkovém videu nebo se můžete obrátit na mě, ráda vám poradím.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  V těhotenství doporučuji věnovat se cvičení, které je určeno přímo pro těhulky. Po porodu je toto cvičení určitě vhodné. Mnoho maminek trápí bolesti zad, paží atd. a díky protahovacím cvikům se jich lze zbavit.
 • Co když nebudu stíhat cvičit každý týden?
  To vůbec nevadí! Přístup k videím získáváte s týdenním odstupem, ale přístup k nim vám pak zůstává na dva roky. Je tedy jen na vás, kdy si zacvičíte.

Bonus ke kurzu pro vás ZDARMA 

Ke třem rozcvičkám ode mě získáte navíc ještě jednu lekci zdarma:

 • Bonusová lekce pro unavené nohy
  je věnovaná uvolnění nohou, kyčlí a zad a určitě se vám bude hodit po dlouhém stání či chození. Po příjemné lekci v leže se budete cítit skvěle.

Cena kurzu je 480,-Kč

Za tuto částku si v Praze dojdete na 1 nebo 2 skupinové lekce pilates. Moje video lekce můžete odcvičit kolikrát chcete a nemusíte nikam dojíždět

Říkáte si, proč platit za videa se cvičením, když jich je tisíce na YouTube zadarmo? Teoreticky ano, ale dokázali jste si tam opravdu nějaká videa vybrat? Kolik času vám hledání zabralo? Víte, kdo jsou ti, co předcvičují? Jste si jistí, že vás lekce nepřetěžují?

Já vám nabízím kvalitní lekce, které jsou sestavené na základě mých znalostí a zkušeností. Jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami. Jsem certifikovaná lektorka s mnohaletými zkušenostmi, nejsem žádný anonym. Můžete se na mě obrátit, pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady. 

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Jaké jsou první ohlasy na kurz?

Jsem překvapená, jak je možné uvolnit tělo během 15 minut. Moje top rozcvička je ta kancelářská, protože jsem často u počítače a pak taky ta sportovní, protože při práci na zahradě dělám jen jednostranné pohyby. Moc ráda tyto rozcvičky využívám, protože jsou časově nenáročné a moc mě baví i možnost kombinací jednotlivých cviků. Pokud má někdo pocit, že z časových důvodů cvičit nemůže, tak toto je přesně to, co můžu doporučit. Vše naservírované na jednom místě a vážně jste pak za 15 minut jiný člověk. 🙂
Michaela Maťhováwww.bylinkovyraj.net
Rozcvičkový kurz je něco, co vážně potřebuje snad úplně každý. Zvláště v této době, kdy všichni trávíme více času před počítačem. Cviky jsou příjemné, videa krátká a Alča všechno tak hezky vysvětlí, že váš chuť do cvičení hned chytne. A ten báječný pocit po protažení ♥. Cviky jsou jednoduché, takže se dají snadno začlenit do každodenního života. Já miluji cvičení hned po ránu a tak začínám postelovou rozcvičkou. 🙂 Stačí pár minut a pocit v těle je úžasný. Rozcvičky s citem je investice do vaší pohody. 🙂
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Skvělé rozcvičky! Je neuvěřitelné, jak si i díky 15minutovému cvičení dokážete komplexně protáhnout a uvolnit celé tělo. Všechny cviky jsou vedené lehce a s citem, takže jej zvládne opravdu každý. Jako člověk, co pracuje každý den u počítače, jsem ocenila nejen tipy na "kancelářské protažení", ale zaujal mě také trénink správné chůze. Alena je zkušená lektorka, která vše perfektně vysvětluje. Každá z rozcviček v tomto kurzu vám dodá potřebnou flexibilitu, zpevní tělo a především rozproudí energii. Proto minikurz vřele doporučuji
Lenka Řezníčkováwww.martinreznicek.cz

Říkáte si, že to chcete také zkusit? Pak na nic nečekejte a zmáčkněte toto tlačítko: 

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz