NOVÁ Laskavá plavková výzva

3.-21.6.2024

Často kladené dotazy

Nepřišly mi přihlašovací údaje.

Pečlivě zkontrolujte prosím přijatou poštu včetně složek hromadné, spam, promo apod. Odesilatel emailu je "Pilates a jóga s citem" a předmět emailu je "Přístup do členské sekce". Pokud tento email nenajdete, napište mi.

Přihlašovací údaje jsem dostala, ale nelze se s nimi přihlásit.

Bohužel se to občas stane a já netuším, v čem je chyba. Pokud je to váš případ, napište mi a já vám vygeneruji nové přihlašovací údaje.

Koupila jsem si dva kurzy, ale dostala jsem pouze jedny přihlašovací údaje. 

Přihlašovací údaje jsou stále stejné. Když se přihlásíte do kurzu, tak nahoře je ikonka na fotku. Když na ní kliknete, objeví se vám další kurzy, které jste si koupily.  Snadno se tak do nich můžete překliknout.

Nová lekce se měla otevřít v 7:00, teď je 9:00 a stále k ní nemám přístup.

Bohužel se to občas stane a já nejsem schopná ovlivnit, v kolik přesně hodin bude lekce přístupná. Děkuji za trpělivost, během pár hodin se k lekci určitě dostanete.

Nelze přehrát video.

Zkuste prosím otevřít kurz v jiném prohlížeči nebo v jiném zařízení případně si aktualizovat prohlížeč. Všechna videa jsou nahraná na YouTube, a proto s jejich přehráváním a přístupem k nim nebývá problém.

Do kdy mám do kurzu přístup?

Přístup do kurzů: 21 denní výzva pro ploché břicho, Týden pro krásné nohy a zadeček, Kurz pro krásné paže a dekolt, Jóga s citem pro začátečníky, Letní kurz pilates, Rozcvičky s citem vám zůstává napořád. Můžete se k nim opakovaně vracet.

Přístup do Klubu si kupujete buď na 3 měsíce, nebo na 6 a počítá se to od data zakoupení.

Krátkodobé výzvy mají omezený přístup - informaci vždy najdete v emailu.

Nedošel mi email s odkazem na lekci. Jak se k ní dostanu? 

Emaily mají pouze informativní charakter. Pokud se některý ztratí, nic se neděje. Když se přihlásíte do prostředí kurzu, tak nahoře je Menu. V něm si klikněte na Moduly / Lekce a tam si najdete všechny lekce a proklikáte se k úplně všem videím.

Musím používat to příšerné složité heslo? 

Ne! Stačí ho použít pro první přihlášení do prostředí kurzu. Když se přihlásíte, klikněte vpravo nahoře na ikonku panáčka. Tam klikněte na možnost Můj profil a dole je možnost změnit heslo.

Musím se do kurzu proklikávat přes email? 

Ne! Přihlašovací stránky do všech kurzů najdete tady nebo úplně dole na stránce www.alenapalasova.cz . Pokud jste si zakoupily více kurzů, stačí se přihlásit do libovolného z nich. Vpravo nahoře rozklikněte ikonu panáčka a tam se vám objeví ostatní kurzy a můžete se do nich překliknout.

Máte jiné dotazy nebo připomínky? Kontaktujte nás :

alena@alenapalasova.cz nebo pilatesajogascitem@gmail.com

Stačí napsat na jeden email. Váš dotaz zodpovíme většinou do 24h. Respektujte prosím to, že o víkendech nepracujeme. Prosím nekontaktujte nás přes Messenger, děkujeme.