Trápí vás stále dokola BOLESTI ZAD, HLAVY, KLOUBŮ ČI CHODIDEL? Začněte se jich zbavovat bez neustálého braní prášků!

 • Chcete si naplno užívat každý den?
 • Chcete hledat příčinu vašich bolestí a ne jen potlačovat následky?
 • Nemáte čas navštěvovat pravidelně lekce cvičení, ale jste ochotní věnovat sami sobě pár minut denně?
 • Chcete zažít pocit lehkosti, radosti z pohybu?

Pak pro vás něco mám!

I já jsem trpěla bolestmi. Trápily mě bolesti beder a opakovaně jsem musela řešit zablokované klouby. To mě samozřejmě omezovalo a to nejen při sportu ale i v každodenním fungování. Dnes si užívám radost z každého pohybu. Ráda se s vámi podělím o to, jak se mi to podařilo.

Do svého e-booku jsem shrnula několik let zkušeností s tím, jak najít cestu ze začarovaného kruhu opakujících se bolestí. Vycházela jsem nejen ze zkušeností svých, ale také mých klientů a mých blízkých. Tématu těla a bolestí jsem věnovala se zájmem spoustu energie a času. Studovala jsem různé přístupy cvičební i masérské.

Vás teď po cestě, kterou jsem vytvořila, s radostí proveduUkážu vám, jak se snadno můžete bolestí zbavit i vy!

 

Komu je e-book určený? Je právě pro vás, pokud:

 • Máte dlouhodobé, opakované bolesti
 • Musíte v práci dlouho sedět nebo stát
 • Chcete sportovat, ale nepřetěžovat při tom své tělo
 • Trpíte inkontinencí, vbočenými palci nebo máte bolestivé jizvy či výhřez ploténky
 • Jste neustále ve stresu a v napětí

Kdo vám nabízí pomoc při řešení vašich potíží?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Vedu lekce jak individuální, tak skupinové.

Cvičením a zdravým pohybem se zabývám už více než deset let. Během této doby jsem nasbírala opravdu bohaté zkušenosti se zdravotními problémy, bolestmi a pohybovými omezeními a jejich řešením.

Má touha pomáhat druhým mě dovedla také k masérství. Zaměřuji se na léčebné a lymfatické masáže.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a sleduji nové trendy. Moc mě baví zařazovat nové poznatky ze seminářů, kurzů a workshopů do svých lekcí.

Jsem autorkou e-booku Žijte bez bolestí a knihy Pilates cvičení pro zdravá záda.

Co se v e-booku dozvíte?

Na úvod jsem pro vás shrnula nejdůležitější informace o fungování našeho těla, o bolesti a o pohybu. Neřeším pouze svaly, ale celé tělo komplexně. Dozvíte se jak jsou propojené tělo a mysl. Žádné obavy, odborné termíny a latinu jsem vynechala. Všechno je velmi jednoduše popsané a snadno pochopitelné.

Potom v hlavní části následuje deset kapitol, kde najdete tipy, jak své tělo používat, jak si ho hýčkat a pečovat o něj. Odmění se vám tím, že zvládne bez problémů vše, co po něm chcete. 

 • Jak provádět každodenní pohyby bez přetěžování
 • Jak správně dýchat
 • Jak sportovat a cvičit
 • Jak se cítit dobře a být v pohodě
 • Jak své tělo vyživovat
 • Jak se odměnit a rozmazlovat

Co vás čeká, až si e-book přečtete a vyzkoušíte doporučení z e-booku?

Představte si ten úžasný pocit, kdy se ráno probudíte s radostným očekáváním nového dne. Jste plní energie, dobré nálady a nebrzdí vás zbytečná pohybová a zdravotní omezení.

Tělo, které nebolí, vám dodá nové sebevědomí a chuť do života a přinese radost. Zbavíte se svých stávajících potíží a naučíte se, jak předcházet novým bolestem.

Ušetříte peníze za léky a soukromé specialisty. Nebudete plýtvat časem v čekárně u lékaře a ztrácet čas čekáním na termín návštěvy u odborníka.

Víte, že si vaše tělo poradí i bez pravidelného cvičení. Ale dost možná vás popadne chuť začít s pohybem! A třeba zjistíte, že čas na cvičení se dá najít vždycky.

Cena e-booku je 490 Kč

V centru Prahy byste si za tuto částku odcvičili dvě lekce jógy. Nebo byste si za tuto cenu mohli koupit  prášky, náplasti a gely proti bolesti cca na jeden měsíc.

Tento e-book vám vydrží napořád. Je bez vedlejších účinků a navíc přináší trvalé výsledky. Zaměřuje se na hledání příčiny problémů, nejen potlačuje bolesti. Všechny tipy mám vyzkoušené a dostáváte je všechny pohromadě, nemusíte nic hledat a ztrácet čas brouzdáním po internetu.

Věřím, že investovaná částka vás přiměje opravdu realizovat změny ve svém životě, nejen si e-book přečíst a odložit.

Ještě stále váháte?

Říkáte si, že tyto informace najdete i jinde a zdarma? Ano, určitě. Nenajdete je ale v takto ucelené podobě, nebudou zasazeny do souvislostí a hlavně vás nebudou vést k praktickému vyzkoušení

Navíc nemáte co ztratit, nekupujete žádného zajíce v pytli, protože vám dávám 14-denní garanci vrácení peněz. Pokud se vám e-book nebude líbit, bez otázek vám vrátím celou částku.

Navíc mám pro vás tři dárky v hodnotě 340,-Kč

Jsem nadšená z každého, kdo se rozhodne aktivně pečovat o své tělo a převezme zodpovědnost za své zdraví. Proto jsem pro vás připravila tři dárky, abych vás podpořila na vaší cestě za tělem bez bolestí.

1. CVIKY NA KAŽDÝ DEN

Ty nejlepší cviky proti bolestem jsem pro vás detailně popsala a natočila na video. Můžete si díky tomu být jistí, že cviky pochopíte a budete je provádět správně a to vám přinese brzy výsledky. Jsem si jistá, že cviky zvládne téměř každý, protože jsou opravdu nenáročné. Zároveň mám ověřeno, že jsou účinné. A hlavně zaberou vám skutečně jen pár minut.

Tento e-book v hodnotě 150,-Kč získáváte jako bonus ZDARMA.

2. PRACOVNÍ SEŠIT

Pracovní sešit je váš klíč, jak převést teorii do praxe. Najdete zde pracovní listy ke každé kapitole, kde zhodnotíte svou situaci a také dostanete konkrétní "úkoly". Dále tu najdete shrnující plakát "desatero", kde je dostatek místa na vaše osobní poznámky k jednotlivým doporučením. Můžete si ho vytisknout a pověsit třeba na lednici, abyste měli stále na očích, jak se o své tělo starat.

Tento pracovní sešit v hodnotě 100,-Kč získáváte jako bonus ZDARMA.

3. MP3 NAHRÁVKY

MP3 nahrávky vznikly jako bonus na podnět prvních čtenářek e-booku. Určitě stejně jako ony oceníte, že nemusíte listovat e-bookem, kdykoliv si budete chtít připomenout správný sed, stoj a dech. Pošeptám vám jak na to, kdykoliv budete chtít. Stačí si stáhnout MP3 do mobilu.

Tyto MP3 pomocníci v hodnotě 90,-Kč získáváte jako bonus ZDARMA.

Co o e-booku říkají první čtenáři?

Milá Alenko, tento e-book je úplný skvost. Myslím, že by měl patřit do virtuální knihovničky každého moderního člověka, protože, už tím, že přijdeme na svět máme povinnost se o svoje tělo STARAT. Jednoduchými (praxí prověřenými) cviky dokážeš názorně ukázat JAK to máme dělat. Jsem opravdu nadšená a už po přečtení první kapitoly začínám Tvoje dobře míněné rady zařazovat do svého každodenního života. Nemůžu se dočkat, až celou e-knížku dočtu, protože pro moje tělo to bude nesmírná úleva. Děkuji, že jsi napsala něco tak praktického, zároveň jednoduše geniálního pro naše těla. S láskou Anička

Anna Krajíčkováautorka e-booku Sama sobě kosmetičkou, www.annakrajickova.cz

Ali, ďakujem ti za tento e-book. Vďaka nemu som zistila, že bojovať proti bolesti sa dá úplne jednoducho, keď človek vie, ako na to. :) Veľmi oceňujem názorné fotky, videá a pracovný zošit. E-book vysvetlil ako teóriu, tak aj praktickú stránku. Splnil presne to, čo sľuboval - ukázal, ako sa o seba starať s citom. A to sa dnes ťažko hľadá. :)

Zuzana Dudrikováwww.SpoluNasBaviSvet.sk

E-book je komplexním, čtivým a velmi přehledným průvodcem, jak dostat do pohody nejen tělo, díky vyváženému cvičení, ale i psychiku. Jsem fyzioterapeutka a téměř všechny cviky a doporučení ve své praxi dnes a denně předkládám svým klientům. Nemůžu, ale zvládnout říct to každému, i když by to doslova každý potřeboval. Proto jako největší přínos e-booku vidím to, že se tyto velmi kvalitní a potřebné informace můžou dostat k co nejvíce lidem. Uvést uvedená doporučení do praxe nebude problém díky skvělým praktickým ukázkám cviků a také pracovním listům. Díky za tak kvalitní produkt, který každému, kdo má zájem, pomůže opečovat celé tělo.

Mgr. Stáňa Nováková stananovakova.cz

Bolavá záda jsou už po několik let mým aktuálním tématem. E-book Tajemství těla bez bolestí mne hned oslovil. Co jsem od něj očekávala? Hlavně cviky, které by mi pomohly vyřešit mé potíže s bolavými bedry. V ebooku najdete mnoho cviků, které jsou krásně popsané a velmi příjemné. Díky videonávodům mám jasno v tom, jak cviky správně provádět. Ale cvičení není zdaleka vše :o) Díky ebooku jsem si uvědomila spoustu dalších aspektů, které ovlivňují pohodu mého těla. Více si užívám vědomé pozornosti mému tělu během každodenních činností - příprava jídla, čekání ve frontě, čištění zubů, ... Skvělé jsou doporučení pro správné držení těla při sedavé práci (např. u počítače) i souvislost s pitným režimem ... Kousek po kousku nadšeně zkouším cvičení i další doporučení. Celý e-book je milý a vlídný jak svým obsahem, tak grafickým zpracováním. "Tajemství těla bez bolestí" je skvělým průvodcem pro každého, kdo si chce užívat svobodu pohybu bez bolesti a vědomě pečovat o své tělo. Najdete v něm spoustu informací pro prevenci i nápravu již vzniklých bolestí.

Klára Hrubáwww.zijuradost.cz

Narazili jste na skutečný poklad. Tento e-book je tím pravým návodem, pokud máte jakékoli zdravotní problémy nebo se jim chcete vyvarovat a nevíte, kde a jak začít. Začněte tím, že investujete do tohoto e-booku. Investice se vám rozhodně vrátí. A to v podobě pružného a zdravého (nebo aspoň méně bolavého) těla. Alena pro vás připravila 10 ODBORNÝCH kapitol o tom, jak o sebe pečovat s citem. Vše, co se v publikaci dozvíte, by se mělo učit na základní škole a vštěpovat lidem, každý den a to po celý život. Alena se o to velice vtipně a láskyplně snaží. Doufám si tvrdit, že vás Alena okouzlí a "donutí" si zacvičit. U mě se ji to povedlo okamžitě :-) Tento e-book doporučuji jako lektorka jógy a pilates s 18 letou praxí.

Jana Ohankova, autorka projektu Moje zdrojovna.www.janaohankova.cz, www.mojezdrojovna.cz

Aleno, děkuju za tak praktický kurz, dal mi velkou motivaci zase se svým pohybovým aparátem pracovat. Každý den si teď všímám, jak sedím, chodím, dýchám a je to znát! Bavilo mě obkreslovat si nohy i vybarvovat pánevní dno. Prostě hravý a funkční kurz! Díky!

Klára Domlátilová, průvodkyně žen na cestě k dítěti, www.klaradomlatilova.cz

Chcete vědět, co přesně e-book obsahuje? 

0
slov
0
kapitol
0
videí
0
krásných ilustrací
0
bonusy

Nahlédněte dovnitř

Objednejte si e-book hned TEĎ! Zmáčkněte zelené tlačítko!

Neodkládejte to na později. Čas na přečtení e-booku i převedení do praxe zvládne i velmi vytížený člověk. Vyřešte své potíže už teď.  

Máte otázky?

Zapomněla jsem na něco? Není vám něco srozumitelné? Jsem vám k dispozici. Napište mi na můj email: alena@alenapalasova.cz