Toužíte před létem udělat něco pro svou postavu?

Chcete se začít pravidelně hýbat?

Plánujete odlehčit jídelníček, ale nedaří se vám udělat první krok?

Potřebujete podporu, abyste na to nebyly samy?

Sníte o tom, že

 • si užíváte léto plné energie?
 • se s radostí hýbete a cvičíte s chutí?
 • jíte pestrou stravu, která vám prospívá?
 • se cítíte přitažlivá v šatech, tílkách, sukních i plavkách?

Pak je právě pro vás...

Cvičení

Efektivně a krátce každý den

Pestrá strava

Tipy k oživení jídelníčku

Péče o sebe

Psychická pohoda bez stresu

Sdílení

Energie skupiny vás podpoří v odhodlání
 • 21 denní online kurz
 • kurz trvá od 1. do 21.6.2023
 • cvičení vám zabere 15 - 30 minut denně
 • vzájemná podpora a sdílení v uzavřené skupině

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena Vůjtová. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Tvořím online kurzy cvičení a jsem autorkou dvou knih a několika e-booků.

Mnoho let jsem se trápila, když jsem si zkoušela v obchodech plavky. Žádné mi neslušely a neseděly a já toužila být ten typ, který se oblékne do pár trojúhelníčků na šňůrkách a vypadá božsky. Bohužel takové křivky mi nebyly dány...

Naštěstí jsem časem zjistila, že důležitější než mít dokonalé míry je pro mě cítit se dobře ve svém těle. K tomu mi pomáhá pohyb, který mě baví, jídlo, které mi chutná, a psychická pohoda.

K tomu všemu chci motivovat i vás v této výzvě. Věřím, že ve více lidech se to lépe táhne a vzájemně se budeme motivovat k drobným, ale důležitým změnám, které dokážeme zařadit do každého dne

Co přesně kurz obsahuje?

 • 21 lekcí cvičení

Lekce trvají 15 - 30 minut a jsou různě zaměřené - posílení celého těla, protažení, posílení konkrétních partií, držení těla atd.

Ke cvičení budeme využívat pomůcky overball a theraband. Skvěle zpestří cvičení a daleko lépe díky nim můžeme trénovat sílu, střed těla, koordinaci pohybů, rovnováhu i uvolnění. Pokud je doma nemáte, vůbec nic se neděje - můžete si je spolu s výzvou u mě objednat. Nejsou finančně náročné a doma vám nezaberou žádné místo. Jsem si jistá, že je využijete i po skončení výzvy.

Každý den se zpřístupní jedna lekce, kterou si můžete zacvičit kdykoliv chcete. Video bude k dispozici v členské sekci.

 • 21 úkolů
  Přinesou vám inspiraci pro zpestření vašeho jídelníčku. Zamyslíme se nad tím, jak jíme i jak zlepšit psychickou pohodu.
 • 3 bonusové rozhovory s inspirativními ženami
  Kde najít motivaci vydržet ve výzvě? Jak najít cestu ke smysluplnému stravování? Jak se cítit v plavkách skvěle? O tom všem jsem se bavila se třemi zajímavými ženami.
 • moje tipy
  Inspirace, jak každý den pečovat o své tělo, abychom se cítily dobře a zbytečně nepřibíraly.
 • uzavřená skupina na Facebooku
  Místo pro sdílení s ostatními, pro vzájemnou podporu a motivaci.
 • Přístup do kurzu vám zůstává celou plavkovou sezónu, tedy do až 31.8.2023, abyste si v klidu stihly všechny lekce odcvičit.
 • Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, můžete se na mě obrátit.

Jak to bude probíhat? Dá se to vůbec stíhat?

Ano! 🙂 Nemusíte mít obavy. Průměrně vám výzva zabere 30 minut denně. 🙂

Každý den vás čeká jedna lekce cvičení.

A každý den dostanete jeden úkol, který vám zabere pár minut, nebo ho splníte třeba tím, co připravíte k večeři.

Všechna videa i materiály vám zůstavají k dispozici do 31.8.2023, takže pokud byste něco nestíhaly, máte čas to dohnat i po skončení výzvy.

Pro koho je výzva určena?

 • pro každou ženu, která chce pro sebe něco udělat
  Je právě pro vás, pokud se chcete líbit, cítit se dobře a mít radost z každého dne.
 • i pro ženy, které už dlouho necvičily, a ženy s nadváhou, s diastázou či bolestmi zad
  Nijak se aktivně nehýbete, ale rády byste tento kurz vyzkoušely? Směle do toho! Zvládnete to!:-)
 • začátečníky i pokročilé
  Cviky jsou vybrány tak, aby si je mohl zacvičit i úplný začátečník. Pokud naopak aktivně cvičíte, tak v kurzu najdete nové inspirativní cviky a ověříte si správné provedení cviků.
 • každý věk
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70. Nebojte se cvičení vyzkoušet, i když je vám x-desát.

Jak to v prostředí výzvy vypadá?

Po uhrazení výzvy vám přijdou emailem přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do prostředí kurzu (tzv. členské sekce), a tam vše najdete přehledně na jednom místě. Ihned se můžete podívat na nástěnku a úvodní video. Od 1.6. se pak každý den zpřístupní jedna lekce

Přístup do výzvy a všech lekcí vám zůstává až do 31.8.2023. Do té doby lekce můžete libovolně využívat. Nemusíte se tedy stresovat, pokud nestihnete cvičit každý den během výzvy a vše můžete dohnat později.

Jaké jsou mé lekce?

Moje cvičení vás naučí hýbat se zdravě. Snažím se, aby lekce plynula a byla zábavná, ale zároveň aby cviky opravdu prospívaly vašemu tělu.

Není mým cílem nikoho odrovnat. Vybírám cviky s ohledem na své klientky, aby je zvládly a mohly mít ze sebe dobrý pocit.

Neurčuji ani počet opakování, ani kdy máte dýchat. Vše si můžete přizpůsobit svým možnostem.

Laskavý přístup a radost z pohybu

Kolik to bude stát?

Cena výzvy je 1.650,-Kč.

Výzva trvá od 1. do 21.6.2023, ale přístup do výzvy máte celou plavkovou sezónu, tedy až do 31.8.2023.

Proč vám nenabízím lekce zdarma, když je jich plný internet? Nabízím vám kvalitní lekce v přehledném prostředí online kurzu. Do lekcí vkládám své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Všechny cviky jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami.

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Bonus k výzvě pro vás ZDARMA 

To, abyste si léto užily s  radostí a cítily se ve svém těle dobře, určitě není dáno jen tím, jak moc budete cvičit nebo jaké jsou vaše míry. Pohyb je samozřejmě důležitý, ale kromě toho bychom se měly cítit dobře psychicky a také bychom se měly těšit dobrému zdraví.

A proto jsem se rozhodla dát vám dárek v podobě bonusových rozhovorů. Povídala jsem si se třemi úžasnými ženami a díky nim se dozvíte např. odpovědi na následující otázky:

Jak najít motivaci ke změnám? Jak vydržet u pohybu a zdravějšího jídelníčku? Co prospívá zdraví ženy? Co je střevní mikrobiom a jak jíst tak, aby dobře fungoval? Jak si vybrat plavky přesně na vaší postavu?

 • 3 rozhovory s inspirativními ženami
  Koučka, lékařka a odbornice na šatník - tři ženy, které stojí za to si poslechnout.

Váháte, jestli je kurz pro vás to pravé?

 • Je cvičení vhodné, pokud mám problémy s klouby, páteří, trápí mě bolesti zad či hlavy, mám diastázu nebo vbočené palce?
  Cviky, které používám ve svých lekcích rovnoměrně posilují i protahují tělo tak, aby nevznikala svalová nerovnováha. Cvičení je zdravé a může vám i od bolestí a potíží pomoci. Cviky nejsou nijak krkolomné a případně se dají upravit pro vaše zdravotní omezení. Pokud si nejste jisté, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  V těhotenství doporučuji věnovat se cvičení, které je přímo určené pro těhulky. Po porodu můžete klidně s touto výzvou začít a věřím, že vám budou příjemné protahovací cviky a posilovací cviky vás podpoří v návratu k původním křivkám vašeho těla.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. To, jak dlouho budete cvik provádět, je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.
 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když nebudu stíhat cvičit každý den?
  Pokud se cvičení stane vaší prioritou, určitě si dokážete najít čas.:-) Přístup do výzvy vám zůstává ještě nějaký čas po skončení, abyste si stihly projít všechny lekce, pokud se dostanete do skluzu.

Co říkají o mých kurzech a výzvách jejich účastnice?

Byly to krásné tři týdny - díky za ně. Občas jsem se přemlouvala 😇😇, ale cvičení jsem vynechala jen jednou. Děkuji za Váš přistup, ani jednou se mi pod Vaším vedením nic neskříplo a nic nebolelo ( nemluvím o svalech 😂😂) Teším se na další společné cvičení. 🌼🌼
Lucie
Moc děkuji za skvělé cvičení, tentokrát se mi nepodařilo vše odcvicit, virozka mě zpomalila, ale vše si v plném zdraví docvičím. Paní Aleno, cvičím s Vámi od září 2020 a cítím se skvěle. Přestala mě trápit poporodní inkontinence při větším pohybu, mohla jsem zase začít běhat a záda už neboli☺️
Tereza
Díky cvičení s Alčou už vím, jak úžasný pocit je opravdu se NAROVNAT. Jak změnou držení těla se najednou cítím a vypadám úplně jinak. Jak během chvilky se můžu cítit krásnější. Protahovací cviky zařazuji i do přestávek během práce. Tohle cvičení je paráda. Z Alči během lekcí sálá taková příjemná pohoda a klid, které snadno vyladí i vás. 🙂 Díky za vedení ke krásně ženskému držení těla. Díky cvičení ze sebe budete mít opravdu úžasný pocit 🙂
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Co mě na Alčiných kurzech nejvíc baví? Že vím, co od nich můžu očekávat. Je to přesně to, co potřebuju - koncept jednoduchých, a přitom velmi efektivních sestav, které nejen zpevní, ale také protáhnou. Jsou cvičitelné kdekoliv. Líbí se mi, že si můžu ověřit, jestli jednotlivé cviky provádím správně. Alčiny kurzy oceníte zejména, pokud máte sedavou práci jako já a potřebujete dostat svoje svaly do rovnováhy.
Lenka Vornhagenwww.lenkavornhagen.cz

Chcete se cítit v letních šatech přitažlivě a naplno si užívat slunění a koupání? Pak stačí zmáčknout toto tlačítko:

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz