Toužíte před létem udělat něco pro svou postavu?

Chcete se začít pravidelně hýbat?

Nevíte jak zdravě a efektivně odlehčit jídelníček?

Potřebujete podporu, abyste na to nebyla sama?

Sníte o tom, že

 • si užíváte léto plná energie?
 • se s radostí hýbete a cvičíte s chutí?
 • jíte pestrou stravu, která vám prospívá?
 • se cítíte přitažlivá v šatech, tílkách, sukních i plavkách?

Pak přesně pro vás je NOVÁ Laskavá plavková výzva!

Efektivní lekce cvičení

v délce kolem 30 minut - pilates, posilování, jóga

Odlehčená strava

bez bílého cukru, bílé mouky a kravského mléka

Co jsem pro vás připravila?

 • 3 týdenní online kurz
 • kurz trvá od 3. do 21.6.2024
 • 15 lekcí cvičení
 • 15 praktických lekcí o výživě včetně receptů
 • vzájemná podpora a sdílení v uzavřené skupině

Co přesně kurz obsahuje?

 • 15 lekcí cvičení

Lekce trvají 25 - 35 minut a jsou zaměřené na posílení celého těla.

Ke cvičení budeme využívat pomůcky - činky (nebo lahvičky s vodou), overball a theraband. Skvěle zpestří cvičení a daleko lépe díky nim můžeme trénovat sílu, střed těla, koordinaci pohybů, rovnováhu i uvolnění. Pokud overball a theraband doma nemáte, vůbec nic se neděje - můžete si je spolu s výzvou u mě objednat. Nejsou finančně náročné a doma vám nezaberou žádné místo. Jsem si jistá, že je využijete i po skončení výzvy.

Každý den od pondělí do pátku se zpřístupní jedna lekce, kterou si můžete zacvičit kdykoliv chcete. Video bude k dispozici v členské sekci.

 • 15 lekcí o stravě
  Co od nich můžete čekat? Každý den informace o tom, co ne/jíst, praktické a ihned realizovatelné změny do vašeho jídelníčku. Tipy na jednotlivá jídla a nové recepty. Těšte se na svěží vítr ve vaší kuchyni - ochutnáte nové ingredience a zpestříte svůj jídelníček. Nemusíte se bát žádného hladovění. Sama jím a vařím tak, abych netrávila celý den v kuchyni, abych si pochutnala a abych se po jídle cítila dobře.
 • 3 bonusové rozhovory s inspirativními ženami
  Kde najít motivaci vydržet ve výzvě? Jak pečovat o svůj střevní mikrobiom? Jak najít cestu ke smysluplnému stravování? Jak zvýšit své sebevědomí? O tom všem a mnohém dalším jsem se bavila se třemi zajímavými ženami.
 • moje tipy
  Inspirace, jak každý den pečovat o své tělo, abychom se cítily dobře, zbytečně nepřibíraly a byly zdravé.
 • uzavřená skupina na Facebooku
  Místo pro sdílení s ostatními, pro vzájemnou podporu a motivaci.
 • Přístup do kurzu vám zůstává celou plavkovou sezónu, tedy do až 31.8.2024, abyste si v klidu stihla všechny lekce odcvičit.
 • Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, můžete se na mě obrátit.

Jak to bude probíhat? Dá se to vůbec stíhat?

Ano! 🙂 Nemusíte mít obavy. Maximálně vám výzva zabere 40 minut za den. 🙂

Každý den od pondělí do pátku vás čeká jedna lekce cvičení a jedna lekce o stravě. O víkendu můžete dohánět, co jste přes týden nestihla, zopakovat si to, co se vám líbilo, nebo se věnovat jiným sportovním aktivitám.

Všechna videa i materiály vám zůstavají k dispozici do 31.8.2024, takže pokud byste něco nestíhala, máte čas to dohnat i po skončení výzvy.

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena Vůjtová. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Tvořím online kurzy cvičení a jsem autorkou dvou knih a několika e-booků.

Mnoho let jsem se trápila, když jsem si zkoušela v obchodech plavky. Žádné mi neslušely a neseděly a já toužila být ten typ, který se oblékne do pár trojúhelníčků na šňůrkách a vypadá božsky. Bohužel takové křivky mi nebyly dány...

Naštěstí jsem časem zjistila, že důležitější než mít dokonalé míry je pro mě cítit se dobře ve svém těle. K tomu mi pomáhá pohyb, který mě baví, a zdravé jídlo, které mi chutná.

A k tomu chci motivovat i vás v této výzvě. Věřím, že ve více lidech se to lépe táhne a vzájemně se budeme motivovat k drobným, ale důležitým změnám, které dokážeme zařadit do každého dne

Jak to v prostředí výzvy vypadá?

Po uhrazení výzvy vám přijdou emailem přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do prostředí kurzu (tzv. členské sekce), a tam vše najdete přehledně na jednom místě. Ihned se můžete podívat na nástěnku a úvodní video. Od 1.6. se pak začnou zpřístupňovat materiály ke stažení a od 3.6. se každý všední den zpřístupní jedna lekce

Přístup do výzvy a všech lekcí vám zůstává až do 31.8.2024. Do té doby lekce můžete libovolně využívat. Nemusíte se tedy stresovat, pokud nestihnete cvičit každý den během výzvy a vše můžete dohnat později.

Pro koho je výzva určena?

 • pro každou ženu, která chce pro sebe něco udělat
  Je právě pro vás, pokud se chcete líbit, cítit se dobře a mít radost z každého dne.
 • i pro ženy, které už dlouho necvičily, a ženy s nadváhou, s diastázou či bolestmi zad
  Nijak se aktivně nehýbete, ale rády byste tento kurz vyzkoušely? Směle do toho! Zvládnete to!:-) Cvičení si můžete přizpůsobit svým možnostem.
 • začátečníky i pokročilé
  Cviky jsou vybrány tak, aby si je mohl zacvičit začátečník. Pokud naopak aktivně cvičíte, tak v kurzu najdete nové inspirativní cviky a více se zaměříte na správné provedení cviků.
 • každý věk
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70. Nebojte se cvičení vyzkoušet, i když je vám x-desát.

Jaké jsou mé lekce?

Moje motto je: "Cvičte pro svůj dobrý pocit, pro radost! Nemusíte se stresovat, že všechno hned nebude perfektní!"

Vedu své lekce laskavě a bez drilu. Pokřikování "Makéééj!!! Zabééér!!! To dááááš!!!" na mě nikdy nefugnovalo, a tak ho ani sama nepoužívám. Není mým cílem nikoho odrovnat. Důležitější pro mě je, abyste cvičila s chutí a bavilo vás to.

Snažím se, aby lekce plynuly a byly zajímavé, ale zároveň abyste u toho vnímala své tělo a cvičila, tak aby to vaše tělo nepřetěžovalo, ale prospívalo mu to.

Cviky vybírám tak, aby je "obyčejná" žena zvládla a mohla mít ze sebe dobrý pocit.

Bonusy k výzvě pro vás ZDARMA 

To, abyste si léto užily s  radostí a cítily se ve svém těle dobře, určitě není dáno jen tím, jak moc budete cvičit nebo jaké jsou vaše míry. Pohyb je samozřejmě důležitý, ale kromě toho bychom se měly cítit dobře psychicky a také bychom se měly těšit dobrému zdraví.

A proto jsem se rozhodla dát vám dárek v podobě bonusových rozhovorů. Povídala jsem si se třemi úžasnými ženami a díky nim se dozvíte např. odpovědi na následující otázky:

Jak najít motivaci ke změnám? Jaké doplňky stravy jsou nejvhodnější pro ženy? Co prospívá zdraví ženy? Co je střevní mikrobiom a jak jíst tak, aby dobře fungoval? Jak se cítit sebevědomě

 • 3 rozhovory s inspirativními ženami
  Lékárnice a naturopatka, fotografka a výživová specialistka vám přinesou nový náhled na sebe sama i péči o sebe a své zdraví.

Kolik to bude stát?

Cena výzvy je 1.690,-Kč a věřím, že vynaložené částky nebudete litovat.

Kurz obsahuje 15 lekcí, díky kterým vytvarujete svou postavu, zlepšíte držení těla a budete se hýbat zdravě. Navíc je výzva nabitá informacemi o zdravém životním stylu a ukáže vám, jak snadno odlehčit jídelníčekzpestřit stravu. Podělím se s vámi o své zkušenosti, recepty a praktické tipy.

Výzva trvá od 3. do 21.6.2024, ale přístup do výzvy máte celou plavkovou sezónu, tedy až do 31.8.2024.

Všechny lekce jsou vám plně k dispozici a můžete si je zopakovat, kolikrát jen budete chtít.

Proč vám nenabízím lekce zdarma, když je jich plný internet?

Nabízím vám kvalitní lekce v přehledném prostředí online kurzu. Do lekcí vkládám své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Všechny cviky jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami.

Jsem vám k dispozici, pokud si potřebujete cokoliv ujasnit nebo poradit s nějakým cvikem.

Je tato výzva přesně to, co teď potřebujete? Pak zmáčkněte tlačítko:

Co říkají o mých kurzech a výzvách jejich účastnice?

Byly to krásné tři týdny - díky za ně. Občas jsem se přemlouvala 😇😇, ale cvičení jsem vynechala jen jednou. Děkuji za Váš přistup, ani jednou se mi pod Vaším vedením nic neskříplo a nic nebolelo ( nemluvím o svalech 😂😂) Teším se na další společné cvičení. 🌼🌼
Lucie
Moc děkuji za skvělé cvičení, tentokrát se mi nepodařilo vše odcvicit, virozka mě zpomalila, ale vše si v plném zdraví docvičím. Paní Aleno, cvičím s Vámi od září 2020 a cítím se skvěle. Přestala mě trápit poporodní inkontinence při větším pohybu, mohla jsem zase začít běhat a záda už neboli☺️
Tereza
Díky cvičení s Alčou už vím, jak úžasný pocit je opravdu se NAROVNAT. Jak změnou držení těla se najednou cítím a vypadám úplně jinak. Jak během chvilky se můžu cítit krásnější. Protahovací cviky zařazuji i do přestávek během práce. Tohle cvičení je paráda. Z Alči během lekcí sálá taková příjemná pohoda a klid, které snadno vyladí i vás. 🙂 Díky za vedení ke krásně ženskému držení těla. Díky cvičení ze sebe budete mít opravdu úžasný pocit 🙂
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Co mě na Alčiných kurzech nejvíc baví? Že vím, co od nich můžu očekávat. Je to přesně to, co potřebuju - koncept jednoduchých, a přitom velmi efektivních sestav, které nejen zpevní, ale také protáhnou. Jsou cvičitelné kdekoliv. Líbí se mi, že si můžu ověřit, jestli jednotlivé cviky provádím správně. Alčiny kurzy oceníte zejména, pokud máte sedavou práci jako já a potřebujete dostat svoje svaly do rovnováhy.
Lenka Vornhagenwww.lenkavornhagen.cz

Máte otázky? Pochybnosti?

Je cvičení vhodné, pokud mám potíže s koleny, kyčlemi, rameny apod.?

Cviky, které jsem vybrala, podporují správné nastavení těla, rovnoměrně posilují i protahují tak, aby nevznikala svalová nerovnováha. Cvičení vám tedy může od bolestí a potíží pomoci. Samozřejmě záleží na vašich konkrétních potížích, nicméně pokud budete potřebovat nějaký cvik upravit, ráda pro vás vymyslím jinou variantu.

Můžu cvičit, i když mám bolesti zad nebo hlavy?

Ano, určitě můžete. Díky cvičení se dokonce svých obtíží můžete zbavit. Cviky nejsou nijak krkolomné. Pokud si nejste jisté, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?

V těhotenství bych doporučila cvičit cvičení určené přímo pro těhulky. Po porodu se do výzvy můžete určitě pustit. Pokud máte diastázu, je samozřejmě nutné cvičit opatrně a hlídat si, jestli cviky pro vás nejsou příliš přetěžující.

Co když nebudu stíhat cvičit každý den?

To vůbec nevadí. Přístup k lekcím máte až do konce srpna. Pokud ale chcete vidět na sobě výsledky cvičení, měla byste si na něj udělat čas aspoň 3x týdně.

Jak dlouho budu mít přístup k lekcím?

Do 31.8.2024.

Co když budou lekce moc obtížné?

Lekce jsem poskládala ze cviků, které běžně cvičím na mých skupinových lekcích, takže mám ověřené, že se dají zvládnout. Kdykoliv si můžete odpočinout, nebo nevyhovující cvik přeskočit. To, jak dlouho budete cvik provádět, je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sama.

Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?

Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz

Chcete se cítit v letních šatech přitažlivě a naplno si užívat slunění a koupání? Pak stačí zmáčknout toto tlačítko: