Rozhodla jste se, že začnete pravidelně cvičit, ale máte obavy, že to nedokážete dodržet?

Už vás nebaví kupovat si permanentku na lekce, abyste ji po půl roce nevyužitou vyhodila do koše?

Chcete si vybudovat návyk, kterým nic neotřese?

Toužíte hýbat se, ale máte pocit, že v záplavě kroužků a různých aktivit vašich dětí na to prostě nezbývá čas?

"Práce, domácnost, nákupy, vaření, úklid, děti... a kde je něco, co mě baví a co potřebuji?", říkáte si?

Všechny tyhle pocity moc dobře znám! Také jsem mívala dojem, že musím zvládnout to a tohle a ještě tamto a najednou byl večer a já byla šťastná, že můžu padnout do postele a spát. Cítila jsem se ztuhlá, bez energie, bolela mě záda, měla jsem potíže s trávením, měla jsem oteklé nohyvyčítala si, že nic nedělám, a slibovala si, že zítra už to určitě bude jinak. Byla jsem čím dál nespokojenější sama se sebou...

A dnes? Dnes už vím, jak si najít čas na to, co je pro mě důležité. Hýbu se téměř každý den, baví mě to a nemusím se do toho nutit. Užívám si krásný pocit ze svého těla, které je plné života, nebolí, má sílu a vím, že se na něj můžu spolehnout

Chcete také najít cestu ke každodennímu pohybu? Ukážu vám ji!

Podívejte se, co jsem pro vás připravila!

21 denní výzva 

Můj nový začátek

 • 21 denní online kurz od 2. do 22.10.2023
 • 21 lekcí cvičení v délce cca 10 minut
 • 3 bonusové návody pro zmírnění stresu a pohodový den
 • Přehledné prostředí členské sekce
 • Přístup ke všem lekcím až do 31.12.2023

Kdo pro vás výzvu vytvořil?

Jmenuji se Alena Vůjtová a už přes 20 let se věnuji se vedení lekcí pro ženy. V současné době jsem lektorka pilates, jógy a zdravotního cvičení. Napsala jsem 2 knížky o cvičení a natáčím online kurzy, kterými prošlo už více než 14.000 žen. Kromě pravidelných lekcí v Praze se můžeme potkat také na některém z víkendových pobytů.

Jsem máma dvou malých školáků, a tak moc dobře vím, jaké to je potýkat se s nedostatkem času.

Tato výzva vznikla právě proto, abych podpořila v pohybu i ženy, které nestíhají, mají povinností nad hlavu a vedou hektický život.

Co vám tato výzva přinese?

Vytvoříte si nový návyk

Pohyb se stane součástí každého vašeho dne

Zmírníte či odstraníte bolesti zad, kloubů a hlavy

Zlepšíte držení těla a budete sebevědomější

Posílíte střed těla a vaše bříško bude plošší

Příjemně se protáhnete a rozpohybujete

Na jaké lekce se můžete těšit?

Výzva obsahuje celkem 21 lekcí v délce kolem 10 minut, abyste si je zvládla odcvičit, i když bude váš den hodně nabitý.

Lekce obsahují prvky pilates, jógy, DNS podle prof. Koláře, Feldenkreisovy metody, posilování i strečinku. Cvičení je pomalé - nemusíte se obávat žádných poskoků ani krokových variací

Ke cvičení nepotřebujete žádné pomůcky kromě podložky (a někdy ani ta není potřeba).

Objevte, že i krátké a pomalé cvičení přináší výsledky! Pár minut každý den je lepší než jednou týdně hodina!

Jak to bude probíhat?

 • Po uhrazení kurzu vám emailem zašlu přístup do členské sekce (prostředí online kurzu), kde najdete všechny lekce pohromadě.
 • Lekce pro daný den se otevře vždy v 6:00 a potom už vám zůstává přístupná až do 31.12.2023. Můžete si ji tedy odcvičit, kolikrát jen budete chtít.
 • Každé pondělí získáte přístup k jedné bonusové lekci.
 • V uzavřené facebookové skupině můžete sdílet své úspěchy s ostatními účastnicemi. Najdete tu podporu, motivaci a pochopení.

Jak to vypadá v členské sekci?

Po uhrazení kurzu vám přijdou emailem přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do prostředí kurzu (tzv. členské sekce), a tam vše najdete přehledně na jednom místě. Ihned se můžete podívat na nástěnku a úvodní video. Jednotlivé lekce cvičení najdete v Přehledu a budou se vám postupně otevírat od 2.10.

Každé pondělí se vám zpřístupní jedna bonusová lekce, kterou najdete v záložce Bonusy.

Přístup k výzvě a všem lekcím vám zůstává až do 31.12.2023. Do té doby vše můžete libovolně využívat.

Jak cvičím?

Moje motto je: "Hýbat se může každý, stačí chtít. Nemusíte se stresovat, že všechno hned nebude perfektní! Cvičte pro svůj dobrý pocit, pro radost!"

Vedu své lekce laskavě a bez drilu. Pokřikování "Makéééj!!! Zabééér!!! To dááááš!!!" na mě nikdy nefugnovalo a tak ho ani sama nepoužívám. Není mým cílem nikoho odrovnat. Důležitější pro mě je, abyste cvičila s chutí a bavilo vás to.

Cviky vybírám tak, aby je "obyčejná" žena zvládla a mohla mít ze sebe dobrý pocit.

Pro koho je výzva určena?

 • každou ženu, která chce pečovat o své tělo
  Kurz je vhodný i pro vás, i když jste už dlouho necvičila, máte nadváhu nebo zdravotní omezení či bolesti zad apod.
 • začátečnice i pokročilé
  Cviky nejsou nijak fyzicky náročné ani náročné na flexibilitu, takže je zvládnete. Pokud budete potřebovat jinou variantu cviku, stačí mi napsat.
 • ženy i muže
  Většinou se mnou cvičí ženy, ale mužům lekce z této výzvy samozřejmě také neuškodí.
 • každý věk
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70. Nebojte se cvičení vyzkoušet, i když je vám x-desát.

Cena kurzu je 1.650,-Kč

Koupíte si raději permanentku do fitka, kam musíte po večerech dojíždět, nebo spoustu lekcí, které si můžete užít doma, na chalupě, na zahradě, v hotelu nebo kdekoliv jinde a v čase, který vám vyhovuje?

Výzva probíhá od 2. do 22.10.2023, ale přístup ke všem materiálům vám zůstává až do konce roku 2023.

Nabízím vám kvalitní lekce v přehledném prostředí online kurzu. Do lekcí vkládám své dlouholeté znalosti a zkušenosti a všechny cviky jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami

Jsem vám k dispozici, pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, nebo přizpůsobit cviky svým pohybovým omezením.

Co se říká o mých kurzech?

Co mě na Alčiných kurzech nejvíc baví? Že vím, co od nich můžu očekávat. Je to přesně to, co potřebuju-koncept jednoduchých, a přitom velmi efektivních sestav, které nejen zpevní, ale také protáhnou. Jsou cvičitelné kdekoliv. Cvičení s Alčou oceníte zejména pokud máte sedavou práci jako já a potřebujete dostat svoje svaly do rovnováhy.
Lenka
Byly to krásné tři týdny - díky za ně. Občas jsem se přemlouvala 😇, ale cvičení jsem vynechala jen jednou. Děkuji za Váš přistup, ani jednou se mi pod Vaším vedením nic neskříplo a nic nebolelo ( nemluvím o svalech 😂) Teším se na další společné cvičení. 🌼
Lucie
Cvičit s Alčou je paráda. Z Alči během lekcí sálá taková příjemná pohoda a klid, které snadno vyladí i vás 🙂 Díky cvičení ze sebe budete mít opravdu úžasný pocit 🙂
Klára
Moc děkuji za skvělé cvičení. Paní Aleno, cvičím s Vámi od září 2020 a cítím se skvěle. Přestala mě trápit poporodní inkontinence při větším pohybu, mohla jsem zase začít běhat a záda už nebolí.:-)
Tereza

Máte otázky? Pochybnosti?

Je pro mě cvičení vhodné, pokud mám problémy s klouby, páteří, trápí mě bolesti zad či hlavy, mám diastázu nebo vbočené palce?

Cviky, které používám ve svých lekcích rovnoměrně posilují i protahují tělo tak, aby nevznikala svalová nerovnováha. Cvičení je zdravé a může vám i od bolestí a potíží pomoci. Cviky nejsou nijak krkolomné a případně se dají upravit pro vaše zdravotní omezení. Pokud si nejste jisté, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?

V těhotenství doporučuji věnovat se cvičení, které je přímo určené pro těhulky. Po porodu (po šestinedělí) můžete klidně s touto výzvou začít a věřím, že vám budou příjemné protahovací cviky a posilovací cviky vás podpoří v návratu k původním křivkám vašeho těla.

Co když budou lekce moc obtížné?

Lekce jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. To, jak dlouho budete cvik provádět, je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.

Co když nebudu stíhat cvičit každý den?

Nic se neděje, protože ke zpřístupněným videím máte přístup až do konce roku 2023. Můžete si je odcvičit kdykoliv budete chtít.

Dárek pro vás

Kromě naší fyzické stránky bychom měly pečovat i o tu psychickou. A právě v tom bych vás ráda podpořila v bonusových materiálech, které jsem k výzvě pro vás nachystala.

Naučím vás 3 techniky, díky kterým zmírníte stres, uvolníte se a zlepšíte si náladu. Budete si každý den užívat více v pohodě a jen tak něco vás nevyvede z rovnováhy.

Přesně tohle potřebujete?

Pak na nic nečekejte a zmáčkněte tlačítko:

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz