Toužíte začít s jógou, ale nevíte, s kým, jak, kdy a kde se do toho pustit?

 

Chcete vědět, jak cvičit jógu, aby byla šetrná pro vaše klouby a záda?

 • Chcete zjistit, co na té józe všichni mají?
 • Láká vás jógu vyzkoušet, ale necítíte se na to jít do jógového studia?
 • Bojíte se, že to bude moc náročné?
 • Nemáte čas pravidelně někam docházet na lekce?
 • Toužíte cítit se po cvičení příjemně?
 • Chcete nenásilně posílit i protáhnout celé tělo?
 • Chcete se naučit vypnout a uvolnit se?

Tak přesně pro vás jsem něco přichystala.

Co pro vás mám?

 • emailový kurz s video lekcemi
 • 3 KOMPLETNÍ LEKCE JÓGY a ke každé lekci DALŠÍ VIDEA s detailním rozborem pozic
 • lekce trvají 30 - 40 minut
 • rozbory lekcí trvají 45 - 60 minut
 • během 3 týdnů ode mě dostanete 3 emaily se 3 lekcemi
 • nepotřebujete žádné pomůcky, jen podložku
 • navíc získáte ke každé lekci ČTENÍ o józe a jógových pojmech

Pravidelným cvičením jógy získáte ladné křivky a pružné tělo, které má sílu. Objevíte kouzlo relaxace, a ta vám pomůže od stresu a únavy. A také se naučíte využívat svůj dech.

V čem je můj kurz jedinečný?

Cvič pro svůj dobrý pocit!

Záleží mi na tom, abyste věděli, jak přesně všechny pozice provádět a jak si je můžete zjednodušit nebo upravit pro své potřeby. 

Vysvětlím vám, proč každou pozici provádíme a co byste při ní měli cítit.

Proč se v tom tak pitvám? Když pochopíte smysl jednotlivých pozic, budete si potom jistí, že cvičíte správně. A to je přesně to, co vám toužím předat.

Jakmile totiž začnete cvičit pravidelně a často, projevilo by se po nějaké době špatné provádění pozic bolestmi, zablokováním zad, nestabilitou některých kloubů atd.

Čekají na vás celkem 3 lekce

Všechny lekce jsou komplexní, zaměřené na procvičení celého těla a trvají lehce přes půl hodiny.

Lekce začíná zklidněním, soustředěním na dech. Následuje pozdrav slunci a dále pozice ve stoji a balanční pozice. Pokračujeme pozicemi na podložce. Každá z lekcí obsahuje také záklonové pozice, rotace i posílení středu těla. Závěr je věnován relaxaci.

Na každou lekci navazují další videa s detailním vysvětlením pozic v délce 40 - 60 min.

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Jógu učím od roku 2016.

Jsem autorkou knihy Pilates cvičení pro zdravá záda a e-booků Žijte bez bolestí a Tajemství těla bez bolestí.

Cvičením a zdravým pohybem se zabývám už více než deset let. Během této doby jsem nasbírala bohaté zkušenosti, jak sestavit lekce pro různé klienty a jak si poradit se zdravotními omezeními a bolestmi. Zaměřuji se na pohyb, který je pro naše tělo prospěšný a nepřetěžuje.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a sleduji nové trendy. Moc mě baví zařazovat nové poznatky ze seminářů, kurzů a workshopů do svých lekcí.

Co vám cvičení v tomto kurzu přinese?

Posílíte svaly celého těla, včetně středu těla

Získáte větší sílu i flexibilitu

Zjistíte, co v pozicích cítit a jak je provádět

Budete cvičit, aniž byste své tělo přetěžovali

Naučíte se vnímat svůj dech

Odreagujete se a zbavíte se únavy a napětí

Uvolníte a příjemně protáhnete celé tělo

Budete se lépe soustředit

Pro koho je kurz určen?

 • nejen pro začátečníky
  Vybírala jsem pozice, které nejsou náročné na pohyblivost, koordinaci celého těla ani sílu. Využívám pozice, které zvládne téměř každý. Cizí pojmy používám výjimečně. Cvičím se zaměřením na detaily, které jsou podstatné. Pokud už jógu cvičíte, pomůže vám kurz ujasnit si, jak provádět pozice tak, aby nepřetěžovaly klouby.
 • pro ženy i muže
  Jógu mohou cvičit ženy i muži. Vždy uvádím různé varianty pozic, tak aby si mohl zacvičit i ten, kdo je méně pohyblivý. Možná vás překvapí, jak efektivně při józe posílíte svaly.
 • v každém věku
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70 let. Lekci vždy můžete přizpůsobit sami sobě tím, že si vyberete varianty pozic, které vám budou vyhovovat. Kratší výdrží v pozicích si také snadno cvičení zjednodušíte.
 • pro nesportovce i sportovce
  Věřím, že jóga je cvičení pro každého. Ať jste se v životě nehýbali, nebo sportujete denně, mohou být pro vás lekce jógy prospěšné. Pokud s pohybem začínáte, jóga vás pozvolna dostane do kondice. Naopak pro sportovce může být jóga perfektní kompenzační cvičení.

Jaké jsou mé lekce jógy?

Ve svých lekcích kladu důraz na správné provádění pozic. Hodně se věnuji zapojení středu těla.

Při mých lekcích se lehce zpotíte. Nejsou jen o ležení na podložce, ale nejsou ani super dynamické. Na závěr, při relaxaci se ráda věnuji vizualizacím.

Snažím se, abyste si příjemně zacvičili, a není mým cílem vás odrovnat. Po lekci byste se měli cítit lehce unavení, ale pozitivně naladění a nabití energií.

Cena kurzu je 1080,-Kč

Za tuto částku si v Praze dojdete na jednu individuální lekci jógy, nebo několik skupinových. Nejsem si ale jistá, jestli se na nich stihnete naučit, jak přesně cvičit, a jestli vám tam vysvětlí jógové pojmy. 

Na moje video lekce nemusíte nikam dojíždět, můžete je odcvičit, kolikrát chcete,  a přístup k nim vám zůstává napořád

Říkáte si, proč platit za videa se cvičením, když jich je tisíce na YouTube zadarmo? Teoreticky ano, ale dokázali jste si tam opravdu nějaká videa vybrat a cvičit podle nich? Kolik času vám hledání vhodné lekce zabralo? Víte, kdo jsou ti, co předcvičují? 

Já vám nabízím kvalitní lekce a další videa, které jsou sestavené na základě mých znalostí a zkušeností. Jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami. Jsem certifikovaná lektorka s mnohaletými zkušenostmi, nejsem žádný anonym. Můžete se na mě obrátit, pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady. 

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Bonus ke kurzu pro vás ZDARMA 

K video lekcím ode mě získáte ještě:

Čtení o józe

Ke každé lekci navíc dostanete pdf soubor se čtením o józe, kde se můžete dozvědět něco o "teorii" jógy a zjistíte třeba, co to je mudra, pránájáma, nebo čakra.

Máte otázky? Pochybnosti?

 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala z pozic, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. Uvádím také většinou různé varianty pro snížení obtížnosti. Navíc to, jak dlouho budete pozici provádět je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.
 • Můžu cvičit i s bolestmi zad / nepohyblivým kolenem / syndromem karpálního tunelu / výhřezem ploténky atd.?
  Ano, určitě můžete. Cvičení se dá přizpůsobit jakýmkoliv omezením výběrem vhodné varianty. Pokud si nejste jistí, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem. Jsem ale přesvědčená o tom, že cvičení může výrazně zlepšit téměř jakékoliv potíže.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  Těhotným bych doporučila spíš speciální lekce jógy pro těhotné. Po šestinedělí je možné začít podle tohoto kurzu cvičit. Pomalu a postupně opět získáte kontrolu nad svým tělem a urychlíte návrat k původním křivkám vašeho těla.
 • Co když nebudu stíhat každý týden cvičit?
  To vůbec nevadí! Emaily ode mě dostanete vždy s týdenním odstupem, ale přístup k videím máte navždycky. Je tedy jen na vás, kdy si je pustíte a zacvičíte si podle nich.

Jaké jsou první ohlasy na kurz?

Joga je niečo, čo som vždy chcela vyskúšať a začať aktívne cvičiť. Pri dvoch malých deťoch (3ročné a 3mesačné) sa mi však maximálne podarilo raz za čas pustiť si doma nejaké video z youtubu. Mala som v tom vždy chaos a ako začiatočník som si nebola vôbec istá, či robím cviky správne a v dobrom poradí. Až som jedného dňa narazila na kurz jogy Alenky Palasovej, kde je všetko krásne vysvetlené aj s podrobnými video-návodmi. Súbory cvičení majú správnu nadväznosť a konečne mi to celé dáva zmysel. :) Určite vrelo odporúčam každému, kto je na tom s časom podobne ako ja a vyhovuje mu cvičenie z domu. Vďaka tomuto kurzu to ide samo. :)
Zuzana Dudrikováwww.spolunasbavisvet.sk
Moc děkuju za tenhle jógový kurz. Jsem věčný začátečník a většina kurzů mě odrazovala tím, že hodně pozic je pro mě sci-fi. Tenhle kurz je přesně to, co jsem potřebovala, abych se posunula zase o kousek do předu. Cviky jsou proveditelné i pro běžné smrtelníky, všechno je moc hezky vysvětleno a ukázáno. Za mě super. Děkuju!
Bára Veseláwww.veselabara.cz, Veselá domoškola
Jógu už jsem dlouho chtěla zařadit do každodenního cvičení, a tak mě Videokurz jógy s citem hned zaujal. Jako úplný začátečník jsem se trochu bála, jestli vše pochopím a zvládnu. A moje zkušenost? Každý krok provází laskavé a vlídné vysvětlení, upozornění na možné chyby. Ve chvíli, kdy mne v duchu napadla otázka, tak během chvilky už na ni byla ve videu připravená odpověď. Všechny cviky zatím nezvládám v plném rozsahu, ale díky Alči milému vedení se těším na zlepšení namísto nepříjemného pocitu, že to nezvládám. Pokud vás láká jóga nebo chcete začít s pravidelným cvičením, tak minikurz určitě doporučuji. Můžete jít svým vlastním tempem. Ideální např. pro maminky, které se na pravidelné lekce nedostanou kvůli hlídání dětí.
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Milá Aleno, Tvůj Videokurz jógy s citem mě zase jenom utvrdil v tom, jak skvěle svou práci děláš. Moc se mi líbí lekce a velmi oceňuji také podrobná instruktážní videa, kde vysvětluješ, jak v praxi uchopit jednotlivé pozice. Tvůj popis provedení pohybů je podle mě pochopitelný pro každého, i kdyby se s jógou nikdy nesetkal. Myslím, že kurz může přinést velká pozitiva všem, kdo se chce aktivně hýbat. S tvým laskavým a velmi konkrétním popisem cviků, včetně častých chyb, si zvládne zacvičit opravdu každý. Jako fyzioterapeutka můžu tvůj kurz jedině doporučit.
Stáňa Novákováwww.stananovakova.cz

Říkáte si, že to chcete také zkusit? Pak na nic nečekejte a zmáčkněte toto tlačítko 

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz