Toužíte vytvarovat svou postavu, hýbat se zdravě a cítit se po cvičení příjemně?

 

Chcete si zacvičit na chalupě, u moře, pod hvězdami, u vody, na cestách, nebo doma? 

Má vaše oblíbené studio nebo fitko přes léto zavřeno, ale vy nechcete ztratit svou kondici během letních prázdnin a vzdát se rytmu pravidelných lekcí?

Chcete se cítit v plavkách sebevědomě, díky plochému bříšku a štíhlým svalům?

Trávíte léto na chalupě, na pláži nebo kdekoliv jinde, a přesto toužíte po zdravém pohybu?

Nebo je pro vás léto oddechový čas, kdy konečně máte čas na sebe?

Tak přesně pro vás jsem něco přichystala.

Co pro vás mám?

Letní kurz pilates online kurz cvičení
 • emailový kurz s video lekcemi
 • 4 lekce PILATES a 2 bonusové lekce - ZDRAVÁ ZÁDA a JÓGA
 • lekce trvají 25 - 40 minut
 • během 6 týdnů ode mě dostanete 6 emailů s 6 video lekcemi
 • nepotřebujete žádné pomůcky, jen podložku
 • ke každé lekci dostanete také pdf s přehledem cviků

Pravidelným cvičením pilates získáte štíhlé a pružné tělo s ladnými pohyby, které má sílu, ale bez velkých svalů.

Čeká na vás celkem 6 lekcí

Všechny lekce jsou komplexní, zaměřené na procvičení celého těla.

Na začátku je vždy zahřátí - rozhýbání a dále se v každé lekci věnuji aktivaci středu těla a posílení břicha, pohyblivosti páteře, zpevnění dolních a horních končetin a také protahovacím cvikům.

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Vedu lekce jak individuální, tak skupinové.

Jsem autorkou knihy Pilates cvičení pro zdravá záda a e-booků Žijte bez bolestí, Tajemství těla bez bolestí.

Cvičením a zdravým pohybem se zabývám už více než deset let. Během této doby jsem nasbírala opravdu bohaté zkušenosti, jak sestavit lekci pro různé klienty a jak si poradit při cvičení se zdravotními problémy, bolestmi a pohybovými omezeními.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a sleduji nové trendy. Moc mě baví zařazovat nové poznatky ze seminářů, kurzů a workshopů do svých lekcí.

Co vám cvičení v tomto kurzu přinese?

Posílíte svaly celého těla, zejména střed těla

Uvolníte a příjemně protáhnete celé tělo

Zlepšíte držení těla a budete sebevědomější

Získáte sílu bez velkých svalů a krásně ploché břicho

Zbavíte se bolestí nebo je zmírníte

Odreagujete se a pozitivně naladíte

Získáte ladné pohyby a zlepšíte koordinaci pohybů

Předejdete inkontinenci, bolestem a jiným obtížím

Pro koho je kurz určen?

 • začátečníky i pokročilé
  Pilates jste ještě nikdy necvičili, ale rádi byste toto cvičení vyzkoušeli? Cviky jsou vybrány tak, aby si je mohl zacvičit i úplný začátečník. Pokud jste naopak pokročilí pilates nadšenci, obtížnost si snadno zvýšíte tím, že přidáte počet opakování, či prodloužíte výdrže. Někde uvádím i těžší varianty cviků.
 • ženy i muže
  Věřím, že cvičení osloví spíše ženy, ale pro muže je samozřejmě také přínosné.
 • každý věk
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70.
 • nesportovce i sportovce
  Věřím, že pilates je skvělý způsob, jak se začít hýbat po dlouhé době nečinnosti, po porodu, s diastázou, s nadváhou a s mnoha zdravotními omezeními a bolestmi. Zároveň to může být perfektní kompenzační cvičení pro sportovce s jednostrannou zátěží.

Jaké jsou mé lekce pilates?

Ve svých lekcích se snažím vybalancovat to, aby lekce byla zábavná a plynula a zároveň aby cvičení bylo opravdu zdravé a přínosné pro vaše tělo. 

Všechny lekce jsou komplexní a pracují s celým tělem.

Neříkám přesný počet opakování, ani nepočítám. Neříkám, kdy se máte nadechnout a kdy vydechnout. Každý máme jiné tělo a to si řekne samo.

Své lekce vedu tak, abyste si dali do těla, ale není mým cílem nikoho odrovnat. Chci, aby se mí klienti po lekci cítili příjemně, lehce unavení, ale pozitivně naladění a nabití energií.

Cena kurzu je 590,-Kč

Za tuto částku si v Praze dojdete na 3 skupinové lekce pilates nebo 1 individuální lekci. Moje video lekce můžete odcvičit kolikrát chcete, nemusíte nikam dojíždět a přístup k nim vám zůstává napořád

Říkáte si, proč platit za videa se cvičením, když jich je tisíce na YouTube zadarmo? Teoreticky ano, ale dokázali jste si tam opravdu nějaká videa vybrat a cvičit podle nich? Víte, kdo jsou ti, co předcvičují? Kolik času vám hledání vhodné lekce zabralo?

Já vám nabízím kvalitní lekce, které jsou sestavené na základě mých znalostí a zkušeností. Jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami. Jsem certifikovaná lektorka s mnohaletými zkušenostmi, nejsem žádný anonym. Můžete se na mě obrátit, pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady. Navíc vám zašlu přehled cviků, abyste si mohli zacvičit, i když budete offline.

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Bonusy ke kurzu pro vás ZDARMA 

Ke čtyřem lekcím pilates ode mě získáte navíc ještě tyto dvě lekce zdarma:

 • 1
  Lekce pro zdravá záda
  Jemná lekce na příjemné protažení a rozhýbání páteře a lehké posílení svalů zad a středu těla.
 • 2
  Lekce jógy pro všechny
  Lekce určená i pro úplné začátečníky, bez krkolomných pozic a s jednodušší variantou pozdravu slunci.

Máte otázky? Pochybnosti?

 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. To, jak dlouho budete cvik provádět je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.
 • Můžu cvičit i s bolestmi zad / nepohyblivým kolenem / syndromem karpálního tunelu / výhřezem ploténky atd.?
  Ano, určitě můžete. Cvičení se dá přizpůsobit jakýmkoliv omezením. Pokud si nejste jistí, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem. Jsem ale přesvědčená o tom, že cvičení může výrazně zlepšit téměř jakékoliv potíže.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  Ano, všechny cviky, kromě cviků na posílení břišních svalů můžete cvičit i v těhotenství. Po porodu toto cvičení určitě doporučuji. Pomalu a postupně opět získáte kontrolu nad svým tělem a urychlíte návrat k původním křivkám vašeho těla.
 • Co když nebudu stíhat každý týden cvičit?
  To vůbec nevadí! Emaily ode mě dostanete vždy s týdenním odstupem, ale přístup k videím máte navždycky. Je tedy jen na vás, kdy si je pustíte a zacvičíte si podle nich.

Jaké jsou první ohlasy na kurz?

Alčin letní kurz Pilates je nabitý videi a cviky, které zvládne opravdu každý. Alča cviky krásně vysvětluje, takže se nemusíte bát, že se v průběhu cvičení ztratíte a její citlivý projev je pohlazením pro duši i uši.🙂 Velmi mi vyhovuje, že mám na shlédnutí videa více času a nejsem tak zahlcena jedním videem za druhým, takže pokud se mi s dětmi nepodaří odcvičit na jedenkrát, mohu se k videu vrátit i v dalších dnech. A až se mi cviky dostanou pod kůži, vytisknu si tahák v podobě seznamu cviků a zacvičím si, ať budu kdekoliv.🙂 Takže pokud si chcete udržet fyzickou kondici i přes léto, Alčin kurz je jasná volba 🙂 a bonusová videa jsou pak už jen třešničkou na dortu!
Petra Dvořákováwww.petra-dvorakova.cz, Rozhýbej svůj den
Kurz je dobře srozumitelný. Alena cviky ukazuje a přitom klade důraz na jejich správné provedení tím, že upozorňuje na možné chyby. Cviky jsou voleny tak, aby se tělo zatížilo pozvolna a plynule. Náročnost jednotlivých lekcí se postupně zvyšuje. Líbí se mi, že jsou lekce koncipované maximálně prakticky, aby člověk při jejich sledování mohl rovnou cvičit. Myslím, že jde o velmi zdařilý kurz, který během léta může využít každý, kdo se chce aktivně hýbat. Ze svého pohledu fyzioterapeuta mohu kurz jedině doporučit - pro rozhýbání celého těla a při pravidelném cvičení i k udržení kondice.
Mgr. Stanislava Novákováfyzioterapeutka, www.stananovakova.cz
Z kurzu jsem úplně nadšená. Po cvičení je mi tak hezky. Ale není to jen o cvičení. Uvědomuji si, kolik částí mého těla je napjatých a jiné zase oslabené. Alena při lekcích krásně vede k vnímání těla. Díky naslouchání mému tělu během lekcí se mi daří ho více vnímat i při chůzi a dalších každodenních činnostech. Cviky jsou velmi příjemné a celá lekce vždy krásně plyne. Jako úplný začátečník velmi oceňuji upozornění na možné chyby, kterých se takto mohu snadno vyvarovat. Vše je tak hezky a srozumitelně vysvětleno. Díky delšímu sezení při mé práci cítím, jak mé tělo cvičení potřebuje a zároveň jak si užívá každičkou část kurzu - dechová cvičení, uvolnění, protažení i posilování. Díky přehledu cviků si můžu zacvičit kdekoliv - venku na zahradě nebo třeba na dovolené u moře. Kurz doporučuji každému, kdo má chuť dopřát svému tělu vědomou pozornost a užívat si všechny přínosy cvičení.
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz

Říkáte si, že to chcete také zkusit? Pak na nic nečekejte a zmáčkněte toto tlačítko 

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz