Láká vás vyzkoušet jógu?

 

Chcete zjistit, co na ní všichni mají? 

 

Toužíte cvičit jógu, která bude šetrná pro vaše klouby a záda?

 • Potřebujete příjemně a nenásilně posílit i protáhnout celé tělo?
 • Toužíte umět vypnout a uvolnit se?
 • Bojíte se, že jóga je moc náročná?
 • Necítíte se na to jít do jógového studia?

Tak přesně pro vás jsem něco přichystala.

Joga pro začátečníky online kurz pro zeny
 • 3-týdenní online kurz
 • 3 lekce jógy + ke každé lekci další doplňková videa
 • přístup do kurzu vám zůstává na dva roky
 • cvičíte, kde chcete a kdykoliv se vám to hodí

V čem je můj kurz jedinečný?

Příliš zamotané jogínky na obrázku k tomuto kurzu vystihují skvěle mou hlavní myšlenku, kterou bych vám v tomto kurzu chtěla předat... 

Cvičte pro svůj dobrý pocit!

Nevadí, že všechno hned nezvládnete na 100%! Je jedno, kam až zvednete nohu, nebo jak se dokážete zaklonit.

Důležité je, aby vás cvičení bavilopřinášelo vám radost. Přistupujte ke svému tělu laskavě a hýbejte se vždy s ohledem na své možnosti.

Záleží mi na tom, abyste věděli, jak přesně všechny pozice provádět a jak si je můžete zjednodušit nebo upravit pro své potřeby. 

Vysvětlím vám, proč každou pozici provádíme a co byste při ní měli cítit.

Proč se v tom tak pitvám? Když pochopíte smysl jednotlivých pozic, budete si potom jistí, že cvičíte správně. A to je přesně to, co vám toužím předat.

Jakmile totiž začnete cvičit pravidelně a často, projevilo by se po nějaké době špatné provádění pozic bolestmi, zablokováním zad, nestabilitou některých kloubů atd.

 

 

Co přesně kurz obsahuje?

 • 3 lekce jógy

Všechny lekce jsou komplexní, zaměřené na procvičení celého těla a trvají lehce přes půl hodiny.

Co každá lekce obsahuje?

 • začínáme zklidněním, soustředěním na dech
 • následuje pozdrav slunci
 • pozice ve stoji a balanční pozice
 • pokračujeme pozicemi na podložce - záklonové pozice, rotace i posílení středu těla
 • závěr je věnován relaxaci
 • 12 doplňkových videí

Na každou lekci navazují další videa s detailním vysvětlením pozic v celkové délce         40 - 60 min.

 • 3 bonusová čtení o józe

Napsala jsem pro vás texty o józe a její filosofii a snažila jsem se přiblížit pojmy, se kterými se na jógových lekcích můžete setkat.

Co vám cvičení v tomto kurzu přinese?

Naučíte se pozdrav slunci a základní jógové pozice

Seznámíte se s jógovými pojmy a základy filosofie

Budete cvičit bez přetěžování svého těla

Získáte větší sílu i flexibilitu

Odreagujete se a zbavíte se únavy a napětí

Zjistíte, jak pozice správně provádět

Naučíte se vnímat svůj dech

Budete se lépe soustředit

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Jógu učím od roku 2016.

Jsem autorkou knih a e-booků a věnuji se natáčení online kurzů cvičení. Cvičí se mnou už více než 6.000 žen.

Cvičením a zdravým pohybem se zabývám už od roku 2007. Za tu dobu jsem nasbírala bohaté zkušenosti, jak sestavit lekce pro různé klienty a jak si poradit se zdravotními omezeními a bolestmi. Zaměřuji se na pohyb, který je pro naše tělo prospěšný a nepřetěžuje.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a sleduji nové trendy. Moc mě baví zařazovat nové poznatky ze seminářů, kurzů a workshopů do svých lekcí.

Pro koho je kurz určený?

 • (nejen) pro začátečníky
  Seznámím vás s pozicemi, které zvládne téměř každý a které nejsou nijak extrémně náročné na pohyblivost, koordinaci celého těla ani sílu. Cizí pojmy používám výjimečně. Cvičím se zaměřením na detaily, které jsou podstatné. Pokud už jógu cvičíte, pomůže vám kurz ujasnit si, jak provádět pozice tak, aby nepřetěžovaly klouby.
 • pro ženy i muže
  Jógu mohou cvičit ženy i muži. Vždy uvádím různé varianty pozic, tak aby si mohl zacvičit i ten, kdo je méně pohyblivý. Možná vás překvapí, jak efektivně při józe posílíte svaly.
 • v každém věku
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 25 nebo 60 let. Lekci vždy můžete přizpůsobit sami sobě tím, že si vyberete varianty pozic, které vám budou vyhovovat. Kratší výdrží v pozicích si také snadno cvičení zjednodušíte.
 • pro nesportovce i sportovce
  Věřím, že jóga je cvičení pro každého. Ať jste se v životě nehýbali, nebo sportujete denně, mohou být pro vás lekce jógy prospěšné. Pokud s pohybem začínáte, jóga vás pozvolna dostane do kondice. Naopak pro sportovce může být jóga perfektní kompenzační cvičení.

Jaké jsou mé lekce jógy?

Ve svých lekcích kladu důraz na správné provádění pozic. Hodně se věnuji zapojení středu těla.

Při cvičení se lehce zpotíte. Nejsou jen o ležení na podložce, ale nejsou ani super dynamické. Na závěr, při relaxaci se ráda věnuji vizualizacím.

Snažím se, abyste si příjemně zacvičili, a není mým cílem vás odrovnat. Po lekci byste se měli cítit lehce unavení, ale pozitivně naladění a nabití energií.

Jak kurz probíhá?

 • Poté co odešlete a uhradíte objednávku, obdržíte emailem přihlašovací údaje do kurzu.
 • Přihlásíte se do kurzu a zorientujete se v prostředí, které má menu jako každá webová stránka, takže je přehledné.
 • Ihned můžete začít cvičit první lekci.
 • Během dalších dní se vám zpřístupní další videa, kde detailně rozebírám první lekci.
 • Po týdnu se vám zpřístupní druhá lekce a po dalším týdnu třetí lekce. Na novou lekci vás vždy upozorním také emailem.
 • Přístup do kurzu vám zůstává na dva roky, takže kurz můžete procházet svým tempem a k videím se vracet.
 • Videa nelze stáhnout, ale přehráváte je v prostředí kurzu online.

Cena kurzu je 1760,-Kč

Říkáte si, proč platit za videa se cvičením, když jich jsou tisíce na YouTube zadarmo? Teoreticky ano, ale dokázali jste si tam opravdu nějaká videa vybrat a cvičit podle nich? Kolik času vám hledání vhodné lekce zabralo? Víte, kdo jsou ti, co předcvičují? 

Já vám nabízím kvalitní lekce a další videa, které jsou sestavené na základě mých znalostí a zkušeností. Jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami. Jsem certifikovaná lektorka s mnohaletými zkušenostmi, nejsem žádný anonym. Můžete se na mě obrátit, pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady. 

Navíc na moje lekce nemusíte nikam dojíždět, můžete je odcvičit, kolikrát chcete, a přístup k nim vám zůstává celé dva roky

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Bonus ke kurzu pro vás ZDARMA 

K video lekcím ode mě získáte navíc ještě:

Čtení o józe

Ke každé lekci dostanete pdf soubor se čtením o józe, kde se můžete dozvědět něco o "teorii" jógy a zjistíte třeba, co to je mudra, pránájáma, nebo čakra.

Máte otázky? Pochybnosti?

 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala z pozic, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. Uvádím také většinou různé varianty pro snížení obtížnosti. Navíc to, jak dlouho budete pozici provádět je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.
 • Můžu cvičit i s bolestmi zad / nepohyblivým kolenem / syndromem karpálního tunelu / výhřezem ploténky atd.?
  Jsem přesvědčená o tom, že cvičení může výrazně zlepšit téměř jakékoliv potíže. Pokud ale máte zdravotní omezení, spíš než jógu bych vám doporučila cvičení pilates, třeba podle mého Letního kurzu pilates.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  Těhotným bych doporučila spíš speciální lekce jógy pro těhotné. Po šestinedělí je možné začít podle tohoto kurzu cvičit. Pomalu a postupně opět získáte kontrolu nad svým tělem a urychlíte návrat k původním křivkám vašeho těla.
 • Co když nebudu stíhat každý týden cvičit?
  To vůbec nevadí! Lekce se zpřístupní vždy s týdenním odstupem, ale přístup ke všem videím máte na celé dva roky. Je tedy jen na vás, kdy si je pustíte a zacvičíte si podle nich.

Jaké jsou první ohlasy na kurz?

Joga je niečo, čo som vždy chcela vyskúšať a začať aktívne cvičiť. Pri dvoch malých deťoch (3ročné a 3mesačné) sa mi však maximálne podarilo raz za čas pustiť si doma nejaké video z youtubu. Mala som v tom vždy chaos a ako začiatočník som si nebola vôbec istá, či robím cviky správne a v dobrom poradí. Až som jedného dňa narazila na kurz jogy Alenky Palasovej, kde je všetko krásne vysvetlené aj s podrobnými video-návodmi. Súbory cvičení majú správnu nadväznosť a konečne mi to celé dáva zmysel. 🙂 Určite vrelo odporúčam každému, kto je na tom s časom podobne ako ja a vyhovuje mu cvičenie z domu. Vďaka tomuto kurzu to ide samo. 🙂
Zuzana Dudrikováwww.spolunasbavisvet.sk
Moc děkuju za tenhle jógový kurz. Jsem věčný začátečník a většina kurzů mě odrazovala tím, že hodně pozic je pro mě sci-fi. Tenhle kurz je přesně to, co jsem potřebovala, abych se posunula zase o kousek do předu. Cviky jsou proveditelné i pro běžné smrtelníky, všechno je moc hezky vysvětleno a ukázáno. Za mě super. Děkuju!
Bára Veseláwww.veselabara.cz, Veselá domoškola
Jógu už jsem dlouho chtěla zařadit do každodenního cvičení, a tak mě kurz Jóga s citem pro začátečníky hned zaujal. Jako úplný začátečník jsem se trochu bála, jestli vše pochopím a zvládnu. A moje zkušenost? Každý krok provází laskavé a vlídné vysvětlení, upozornění na možné chyby. Ve chvíli, kdy mne v duchu napadla otázka, tak během chvilky už na ni byla ve videu připravená odpověď. Všechny cviky zatím nezvládám v plném rozsahu, ale díky Alči milému vedení se těším na zlepšení namísto nepříjemného pocitu, že to nezvládám. Pokud vás láká jóga nebo chcete začít s pravidelným cvičením, tak minikurz určitě doporučuji. Můžete jít svým vlastním tempem. Ideální např. pro maminky, které se na pravidelné lekce nedostanou kvůli hlídání dětí.
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Milá Aleno, Tvůj kurz Jóga s citem pro začátečníky mě zase jenom utvrdil v tom, jak skvěle svou práci děláš. Moc se mi líbí lekce a velmi oceňuji také podrobná instruktážní videa, kde vysvětluješ, jak v praxi uchopit jednotlivé pozice. Tvůj popis provedení pohybů je podle mě pochopitelný pro každého, i kdyby se s jógou nikdy nesetkal. Myslím, že kurz může přinést velká pozitiva všem, kdo se chce aktivně hýbat. S tvým laskavým a velmi konkrétním popisem cviků, včetně častých chyb, si zvládne zacvičit opravdu každý. Jako fyzioterapeutka můžu tvůj kurz jedině doporučit.
Stáňa Novákováwww.stananovakova.cz

Vyzkoušíte kurz také? Stačí zmáčknout toto tlačítko

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz