Do ničeho se vám nechce? Máte pocit, že není na co se těšit?

Přibíráte, ale nejste schopné se v jídle omezit?

Trávíte hodně času doma? Málo se hýbete?

Vaše nálada je jak na houpačce? Ráno se vám nechce vstávat?

A přitom toužíte...

 • na jaře rozkvést
 • s radostí se hýbat a s chutí cvičit
 • odlehčit jídelníček
 • cítit se skvěle, až přijde čas odložit zimní kabát
 • užívat si každý den v dobré náladě

Tak přesně pro vás je tu...

Péče o sebe

Každý den čas pro sebe - pohyb i odpočinek

Nový návyk

Pravidelné cvičení a odlehčení jídelníčku

Energie

Pozitivní naladění a svěží vítr ve vaší domácnosti

Sdílení

Energie skupiny vás podpoří v rozkvětu
 • 21 denní online kurz
 • kurz trvá od 1. do 21.3.2021
 • cvičení vám zabere 15 - 30 minut denně
 • navíc každý den 1 úkol, který vám přinese novou energii a radost
 • vzájemná podpora a sdílení v uzavřené facebookové skupině

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Alena. Věnuji se vedení lekcí pilates, jógy a zdravotního cvičení. Tvořím online kurzy cvičení a jsem autorkou dvou knih a několika e-booků.

Ráda bych s vámi sdílela svůj pohled, jak se cítit dobře ve svém těle, jak mít dostatek energie a radovat se ze života. Pohyb je základ, ale důležitá je i strava a naše psychické rozpoložení.

Proto vás zvu k rozkvětu díky této výzvě. Věřím, že ve více lidech se to lépe táhne a vzájemně se budeme motivovat. 

Co přesně kurz obsahuje?

 • 15 lekcí cvičení

Lekce trvají 15 - 30 minut. Budou různě zaměřené - některé věnované posílení celého těla, některé spíše protažení, některé na konkrétní partie, třeba cvičení pro zdravá záda. Budeme cvičit jen na podložce, nebo s pomůckami, které máme doma - ručník, židle, zeď. Každý den se zpřístupní jedna lekce, kterou si můžete zacvičit kdykoliv chcete. Video bude k dispozici v členské sekci.

 • 3 lekce automasáží pomocí tenisáků
  Masáž skvěle uvolní zatuhlá místa a díky tomu zažijete příjemné uvolnění.
 • 3 relaxace s vizualizací
  Pomohou vám k psychické pohodě, odpočinku, odreagování a přílivu nové energie.
 • 21 úkolů
  Přinesou vám inspiraci pro váš jídelníček, jarní úklid a radost.
 • 3 bonusové týdenní výzvy s kardio cvičením
  Pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou kondici.
 • uzavřená skupina na Facebooku
  Místo pro sdílení s ostatními, vzájemnou podporu a motivaci.
 • Přístup do kurzu vám zůstává do 31.3., abyste si v klidu stihly všechny lekce odcvičit
 • Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, můžete se na mě obrátit

Jak to bude probíhat? Dá se to vůbec stíhat?

Ano! 🙂 Nemusíte mít obavy. Každý den se vám otevře jedna lekce. Od pondělí do pátku budeme cvičit. V sobotu se budeme věnovat masážím a v neděli si odpočineme u relaxace.

Kromě toho každý den dostanete jeden úkol. Některé splníte za 5 minut a někdy bude potřeba času více, ale je to samozřejmě dobrovolné.

Každé pondělí dostanete tip, jak zlepšit svou kondici a tomu se stihnete věnovat cestou do obchodu, nebo až půjdete s dětmi na hřiště.

Průměrně vám výzva zabere 30 minut denně. 🙂

Pro koho je výzva určena?

 • pro každou ženu, která chce pro sebe něco udělat
  Je právě pro vás, pokud se chcete líbit, cítit se dobře a mít radost z každého dne.
 • i pro ženy, které už dlouho necvičily, s nadváhou a se zdravotními omezeními či bolestmi zad
  Nijak se aktivně nehýbete, ale rády byste tento kurz vyzkoušely? Směle do toho! Zvládnete to!:-)
 • začátečníky i pokročilé
  Cviky jsou vybrány tak, aby si je mohl zacvičit i úplný začátečník. Pokud naopak aktivně cvičíte, tak v kurzu najdete nové inspirativní cviky a ověříte si správné provedení cviků.
 • každý věk
  Cvičit se mnou můžete, ať je vám 20 nebo 70. Nebojte se cvičení vyzkoušet, i když je vám x-desát.

Jak to v prostředí online kurzu vypadá?

Po uhrazení kurzu vám přijdou emailem přihlašovací údaje, kterými se přihlásíte do prostředí kurzu (tzv. členské sekce), a tam vše najdete přehledně na jednom místě. Ihned se můžete podívat na nástěnku a úvodní video, nebo na soubory ke stažení. Od 1.3. se pak každý den zpřístupní jedna lekce

Přístup do kurzu a všech lekcí vám zůstává až do 31.3.2021. Do té doby lekce můžete libovolně využívat. Nemusíte se tedy stresovat, pokud nestihnete cvičit každý den během výzvy a vše můžete dohnat později.

Jaké jsou mé lekce?

Moje cvičení vás naučí hýbat se zdravě. Snažím se, aby lekce plynula a byla zábavná, ale zároveň aby cviky opravdu prospívaly vašemu tělu.

Není mým cílem nikoho odrovnat. Vybírám cviky s ohledem na své klientky, aby je zvládly a mohly mít ze sebe dobrý pocit.

Neurčuji ani počet opakování, ani kdy máte dýchat. Vše si můžete přizpůsobit svým možnostem.

Laskavý přístup a radost z pohybu

Kolik to bude stát?

Cena výzvy je 25,-Kč za den! Celkem tedy zaplatíte 525,-Kč.

Výzva trvá od 1. do 21.3., ale přístup do výzvy máte od 1. do 31.3.2021, abyste měly dostatek času projít si všechny lekce.

Proč vám nenabízím lekce zdarma, když je jich plný internet? Nabízím vám kvalitní lekce v přehledném prostředí online kurzu. Do lekcí vkládám své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Všechny cviky jsou prověřené na skupinových lekcích mnoha mými klientkami.

Pokud zjistíte, že vás cvičení neoslovilo a není pro vás to pravé, máte 14 dní na to se ozvat. Já vám bez otázek vrátím peníze.

Bonus k výzvě pro vás ZDARMA 

Vím, že mnoho z vás touží nejen díky cvičení vytvarovat tělo, ale také zbavit se pár kil, která přibyla přes zimu. Proto jsme pro vás s mým manželem připravili také cvičení, které vám může pomoci k hubnutí a zvýšení kondice.

 • 3 týdenní kardio výzvy
  Každý týden se zaměříme na jiný pohyb, kterému se můžete věnovat, i když máte omezené časové možnosti.

Váháte, jestli je kurz pro vás to pravé?

 • Je cvičení vhodné, pokud mám problémy s klouby, páteří, trápí mě bolesti zad či hlavy, mám diastázu nebo vbočené palce?
  Cviky, které používám ve svých lekcích rovnoměrně posilují i protahují tělo tak, aby nevznikala svalová nerovnováha. Cvičení je zdravé a může vám i od bolestí a potíží pomoci. Cviky nejsou nijak krkolomné a případně se dají upravit pro vaše zdravotní omezení. Pokud si nejste jisté, zda je cvičení pro vás vhodné, poraďte se se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.
 • Je cvičení vhodné pro těhotné a po porodu?
  V těhotenství doporučuji věnovat se cvičení, které je přímo určené pro těhulky. Po porodu můžete klidně s touto výzvou začít a věřím, že vám budou příjemné protahovací cviky a posilovací cviky vás podpoří v návratu k původním křivkám vašeho těla.
 • Co když budou lekce moc obtížné?
  Lekce jsem poskládala ze cviků, které dobře zvládají i začátečníci na mých skupinových lekcích. To, jak dlouho budete cvik provádět, je na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.
 • Co když vám nebude vyhovovat můj styl vedení lekcí?
  Na mém YouTube kanále Pilates a jóga s citem najdete Pohybové jednohubky, což jsou krátká videa se cvičením. Můžete si tam snadno udělat představu, jak mé cvičení vypadá.
 • Co když nebudu stíhat cvičit každý den?
  Pokud se cvičení stane vaší prioritou, určitě si dokážete najít čas.:-) Přístup do výzvy vám zůstává ještě 10 dní po skončení, abyste si stihly projít všechny lekce, pokud se dostanete do skluzu.

Co říkají o mých kurzech jejich účastnice?

Díky cvičení s Alčou už vím, jak úžasný pocit je opravdu se NAROVNAT. Jak změnou držení těla se najednou cítím a vypadám úplně jinak. Jak během chvilky se můžu cítit krásnější. Protahovací cviky zařazuji i do přestávek během práce. Tohle cvičení je paráda. Moc se vám cvičit nechce, ale už by to chtělo? Z Alči během lekcí sálá taková příjemná pohoda a klid, které snadno vyladí i vás. 🙂 Díky za vedení ke krásně ženskému držení těla. Díky cvičení ze sebe budete mít opravdu úžasný pocit 🙂
Klára Hrubáwww.zijuradost.cz
Co mě na Alčiných kurzech nejvíc baví? Že vím, co od nich můžu očekávat. Je to přesně to, co potřebuju - koncept jednoduchých, a přitom velmi efektivních sestav, které nejen zpevní, ale také protáhnou. Jsou cvičitelné kdekoliv. Líbí se mi, že si můžu ověřit, jestli jednotlivé cviky provádím správně. Alčiny kurzy oceníte zejména, pokud máte sedavou práci jako já a potřebujete dostat svoje svaly do rovnováhy.
Lenka Vornhagenwww.lenkavornhagen.cz

Také chcete na jaře rozkvést a cítit se skvěle?

Stačí zmáčknout toto tlačítko:

Zapomněla jsem na něco? Máte otázky nebo něco není jasné? Kontaktujte mě na emailu alena@alenapalasova.cz